Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

oliwkabollywood
2011-09-25 12:24:37

MartysiaBollywood napisał:

Uważam że Julia Vantur ma prawo być jego dziewczyną to że nie chcą tego wyjawiać to ich sprawa może nie chcą być wypytywani przez miliony dziennikarzy ? Moim zdaniem niech nadal utrzymuje kontakty i jak najszybciej wraca do Indi !

świetnie to określiłaś więc popieram cie dosłownie niech robią co chcą przecież to ich życie

MartysiaBollywood
2011-09-19 13:15:24

Uważam że Julia Vantur ma prawo być jego dziewczyną to że nie chcą tego wyjawiać to ich sprawa może nie chcą być wypytywani przez miliony dziennikarzy ? Moim zdaniem niech nadal utrzymuje kontakty i jak najszybciej wraca do Indi !

Łucjana
2011-09-18 15:33:28

Ja również nie wierzę w tą "ukrytą miłość". Być może ta dziennikarka polubiła Salmana, zainteresowała się Indiami i postanowili utrzymywać mailowy kontakt, przecież to nic takiego.

Mina
2011-09-17 22:47:07

Artykuł poświadcza wasze wątpliwości , podziwa ta pani Sallu  bo to fajny człowiek jest, z artykułu wynika że się polubili i tyle  i czy Salman jest aż tak kochliwy, ile jeszcze będzie miał tych swoich wieklich miłości???

Mógł by się zdarzyć cud, że to ona jest tą laską dla niego ale na razie nic o tym nie świadczy.

Svasti
2011-09-17 20:49:47

Też nie za bardzo wierzę w te doniesienia mediów. Zresztą pewnie oboje zdają sobie sprawę, że związki na odległość nie wypalają. Te codzienne rozmowy, o ile są, to zapewne tylko przyjaźń.

Svasti
2011-09-17 20:32:34

Salman ma dziewczynę, którą ukrywa?Pogłoski mówią, że Salman Khan spotyka się z rumuńską prezenterką wiadomości Iulią Vantur, która to prezenterka odwiedziła dwukrotnie Indie i która przyznaje, że zaprzyjaźniła się z Salman'em.

Magazyn rumuński twierdzi, że Iulia i Salman są w stałym kontakcie, odkąd się poznali.

Iulia po raz pierwszy wylądowała w Bombaju wraz z chłopakiem Marius Moga, który jako muzyk, znał kilku producentów z Bollywood. To przy ich pomocy Iulia po raz pierwszy spotkała Salman'a. Podczas tej podróży, Iulia zafascynowała się Indiami i odwiedziła wiele miejsc świętych.

Drugi wyjazd Iulii do Indii nastąpił w lecie tego roku po tym jak zerwała z chłopakiem. Tym razem zatrzymała się na około półtora miesiąca oraz była w bliskim kontakcie z Salman'em.

Rumuński magazynu Ciao cytuje Iulię, która mówi:

"Moim szczęściem było to, że w tym okresie czasu były kręcone końcowe sceny kasowego filmu Bodyguard, z takimi aktorami jak Salman Khan, Kareena Kapoor i Keech Hazel, aktorami, którzy są uwielbiani przez publiczność indyjską i których spotkałam wcześniej podczas mojej pierwszej wizyty w Indiach, a także z którymi zaprzyjaźniłam się".


Iulia mówi też o "zwyczajnej" naturze Salman'a oraz o jego szacunku dla wszystkich religii. Magazyn twierdzi również, że Iulia i Salman rozmawiają codziennie na BBM.


http://img546.imageshack.us/img546/2966/bi83529.jpgapunkachoice.com
by: Svasti

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl