Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

PauliAnjaliFy
2013-04-30 14:00:51

Katrina Kaif mówi nie wyczynom kaskaderskim

http://img818.imageshack.us/img818/1842/katrinakaifphotoshootfo.jpgMieliśmy okazję widzieć Katrinę Kaif w kilku trudniejszych scenach kaskaderskich w filmie "Ek Tha Tiger, jednak aktorka odmówiła jakichkolwiek trudnych akrobacji do swych kolejnych filmów "Dhom 3"i "Bang Bang". Oba filmy wymagały od aktorki kilku ciężkich akrobacji, przy których najmniejszy błąd mógłby spowodować uszkodzenie ciała. Aktorka zdaje sobie sprawę, że to mogłoby opóźnić harmonogram zdjęć dlatego też odmówiła udziału w tego typu scenach.

Twórcy obu filmów skorzystają z pomocy dublerki Katriny. Wcześniej aktorka nie mogła doczekać się tych scen, bardzo chciała wziąć w  nich udział przygotowując się do nich. Później zdecydowała jednak zrezygnować z uczestnictwa z nich uświadamiając sobie, że mogą być naprawdę ryzykowne.


Według źródła: "Niektóre z nich są naprawdę nerwowe i wymagają perfekcji i kociego wdzięku. Katrina opanowała prawie wszystkie sekwencje, postanowiła jednak zrezygnować z niebezpiecznych scen. Katrina, która nakręciła już większą część [b]"Dhoom 3" rozpocznie zdjęcia do "Bang Bang" z Hrithikiem Roshanem u boku w przyszłym miesiącu. Gdyby uległa jakiejś kontuzji trudno byłoby wykonać wszystko według jej napiętego grafiku."[/b]

W ubiegłym roku aktorka miała na koncie dwa wielkie hity "Ek Tha Tiger" i "Jab Tak Hain Jaan" wszyscy prognozują podobnie tegoroczny filmom Katriny.
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
byPauliAnjaliFy

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
paczki świąteczne częstochowa alkohol b2b naprawy-komputerow.pl/