Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

Summer
2013-05-14 16:04:17

Ciekawa jestem ich duetu (Hrithik&Katrina). Cieszę się na myśl o skomplikowanych numerach tanecznych w pięknej scenerii.

PauliAnjaliFy
2013-05-11 20:43:03

Katrina rozpocznie przygotowania do numerów tanecznych w Grecji
http://img259.imageshack.us/img259/1842/katrinakaifphotoshootfo.jpg

"Dhoom 3" i jego skomplikowane i czasochłonne akro-taneczne sekwencje z pewnością znacznie wyssały energię z Katriny Kaif. Jednak aktorka nie będzie miała czasu by usiąść i wyleczyć swe rany. Nogi i stopy są jeszcze posiniaczone i podrapane, a sama Katrina będzie miała niewiele czasu by złapać oddech i stawić czoła jeszcze większemu wyzwaniu tanecznemu.

W filmie Sidhartha Ananda "Bang Bang" będący remakiem "Wybuchowej pary", w którym występował Tom Cruise, Katrina i Hrithik Roshan będą kręcić trzy rozbudowane sekwencje taneczne, które mają być kręcone w trzech różnych miejscach w Grecji.

Reżyser Anand i choreograf Ahmed Khan skupili się ostatnio na znalezieniu tych wspaniałych lokalizacji. Natomiast Katrina chce się porządnie przygotować do tańca z Hrithikiem.

Bliska przyjaciółka aktorki mówi: "Ona zdaje sobie sprawę jak świetnym tancerzem jest Hrithik. Jednak po  "Sheila ki jawaani" i  "Chikni chameli" odkryła w sobie skrywany talent. Cokolwiek będzie tańczyła, wie, że musi pobić tamte numery umiejętnościami."


Katrina poprosiła Hrithika o próby do tych numerów z dużym wyprzedzeniem.

Przyjaciółka Katriny mówi: "Hrithik to urodzony tancerz.Katrina musi zapoznać się z krokami. Planuje wziąć trochę wolenego od kręcenia "Dhoom 3" i skupić się na probach z Hrithikiem. Chce być gotowa by przyjąć to wyzwanie jakim jest taniec z tak świetnym tancerzem jakim jest Hrithik."[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
byPauliAnjaliFy

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl