Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

Slythe
2015-10-16 21:41:32

O, a co na ten temat mówi najbardziej decyzyjna osoba w projekcie - czyli SRK?

mira
2015-10-16 18:04:48

Nie wyobrażam sobie Dona bez Priyanki.

Sunaina
2015-10-16 14:42:22

Dziwnie wyglądałoby, gdyby postać Romy nie pojawiła się w 3-ej części

Shona
2015-10-16 13:44:12

Katrina nie zagra w 'Don 3', mówi bliskie źródłoChoć pojawiały się spekulacje na temat podpisania przez Katrinę Kaif trzeciej odsłony "Don", a tym samym zastąpienie Priyanki Chopra absolutnie nie ma w tym prawdy, mówi źródło bliskie Katriny. "Aktorka nigdy nie była bliska gry w 'Don 3'", mówili.

Wczoraj, w mediach pojawiły się plotki na temat zmian w obsadzie filmu Farhana Akhtar. Człowiek związany z przemysłem, mówił: "Twórcy chcą nowej twarzy dla kolejnej odsłony 'Don' i właśnie trwają rozmowy z Katriną. Uważają, że jest ona jedną z niewielu aktorek, które mogą spokojnie wykonać kilka scen akcji." Również źródło zbliżone do zespołu produkcyjnego powiedziało: "Tak, trwają rozmowy z Katriną dla 'Don 3', ale twórcy chcą utrzymać to w tajemnicy. Priyanka ma pełne ręce roboty w tej chwili i nie jest w stanie związać się z projektem. To już cztery lata od wydania 'Don 2' i wszystko prędzej czy później musi zostać zamknięte do trzeciej części. Scenariusz zostanie opracowany tak, aby wprowadzić nową postać (Katriny)."

Jednak źródło zbliżone do Katriny stanowczo zaprzeczyło tym informacjom i doprecyzowało: "Katrina nie była bliska gry w 'Don 3', więc podpisanie filmu nie wchodzi w grę." Wcześniej, kilka dni temu, kładąc kres spekulacjom, producent Ritesh Sidhwani napisał na Twitterze: "Dużo spekulacji na temat obsady # Don3. Nie myślimy jednak o zmianie obsady. Pracujemy w kierunku opracowania scenariusza. Będziemy o wszystkim was informować." Reżyser Farhan Akhtar pisał: "Proszę nie reagować na plotki dotyczące sequelu. Jak nadejdzie czas, usłyszycie prawdę ode mnie." Warto więc czekać i obserwować.http://www.filmfare.com/media/content/2012/Dec/news2_1354875915_600x450.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl hurtownia opakowań Piła wodomierze wrocław cena noclegi Trzęsacz axius transport osób Piła