Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

Nowatorka
2018-07-14 15:45:39

Uwielbiam to zdjęcie *-*
Dobrze, że oboje dogadują się i w pracy i w życiu prywatnym. Mam nadzieję, że razem wypadną dużo lepiej niż w Jab Tak Hai Jaan, bo tam chemia między nimi była średnia.

Svasti
2018-07-14 13:47:28

Katrina Kaif o współpracy z Shah Rukh Khanem


Katrina Kaif połączyła siły z partnerami z ekranu filmu "Jab Tak Hai Jaan" z Shah Rukh Khanem i Anushką Sharmą w filmie pt. "Zero" Aananda L. Rai.

Mówiąc o filmie Katrina powiedziała w wywiadzie dla AVS TV:

„Nie potrafię wyjaśnić jak dla aktora jest satysfakcjonująca praca z Aanandem Rai. Ma sposób na to, aby pomóc ci odnaleźć swoją postać, co jest niewiarygodne. Współpraca z Shah Rukhem po "Jab Tak Hai Jaan" była niesamowicie satysfakcjonująca. Wizja, którą ​​mają dla filmu jest tak wyjątkowa, niesamowita."

Dodała ponadto:

"Ja i Shah Rukh jesteśsmy tak samo wrażliwi na piękno co jest najlepsze. On rozumie to co robię i docenia to, co robię. To naprawdę ważne. Shah Rukh ma wiele wiary i zaufania w moje umiejętności przed kamerą co czyni mnie jeszcze lepszą osobą."

Katrina podzieliła się również swoją radością co do pracy z Aamirem Khanem w "Thugs of Hindostan". Powiedziała, że ​​Aamir Khan i Victor Acharya to dwie osoby, które nie idą na kompromis. Dodała, że ​​jest podekscytowana i nie może się doczekać filmu.


"Zero" ma ukazać się 21 grudnia 2018 roku. Katrina podpisała także film taneczny z Varunem Dhawanem.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1531568741.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Do miasta Strzelin oraz okolic Sprawdź naszą ksiaz-wielkopolski.szamba-z-certyfikatem.pl ciąg dalszy węże Brightburn: Syn ciemności / Brightburn (2019)