Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

Napisz odpowiedź

Napisz nowego posta
Opcje

Kliknij w ciemne pole na obrazku, aby wysłać wiadomość.

Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

irkaaa:)
2009-12-18 14:09:55

Ja bym chętnie zobaczyła Kareene w jakimś nowym filmie, co do Salmana to może trochę mniej, chodź może z Bebo stworzą jakiś fajny duecik? Kto wie.

A swoją drogą to ciekawe, że Krismę zastąpi Kareena?

Svasti
2009-12-17 10:41:46

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:rUjf3B9wvADQ5M:http://www.bollywood101.com/UserFiles/2009/10/1/Salman-Kareena-Dosti.jpg
Salman i Kareena w sequelu Judwaa


Salman Khan i Karisma Kapoor wystąpili razem w Judwaa,  ponownie Salman Khan, David Dhawana i Sajid Nadiadwala stworzą wspólnie sequel Judwaa. Ale tym razem partnerką filmową Salman'a będzie siostra Karismy - Kareena Kapoor.

Producent Sajid powiedział:

"Zastanawiamy się z Dawidem nad historią sequela Judwaa od lat. Odkąd Judwaa został wydany, pojawiła się niezliczona ilość filmów o bliźniętach i ich przygodach, także filmy o bliźniaczych bohaterach stały się oklepane. Przed dokonaniem Judwaa 2 najpierw musimy się upewnić, że akcja nie tylko poszła dalej niż pierwsza w Judwaa, ale również wykracza poza wszystkie inne podwójne role filmowe, które ostatnio pojawiły się."


Salman będzie miały inny wygląd, jako że historia poszła o dziesięć lat do przodu. W oryginalnym filmie Judwaa, Karisma i Rambha odgrywały wiodącą rolę bohaterki, zobaczymy kto zastąpi Rambha.

bollywoodmantra.com
by: Svasti

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
czytaj więcej Szamba betonowe Terespol tłumaczenie kart charakterystyki mma wczasy w Międzywodziu psychoterapia Piła okna soda kaustyczna gdzie kupić we wrocławiu