Łucjana - 2011-03-14 15:18:07

http://www.bharatwaves.com/portal/uploads/original_Kareena-Saif_47f629e029c9c.jpg

Kareena i Saif ustalają datę ślubu ?
Wygląda na to, że Saif Ali Khan i Kareena Kapoor staną się Panem i Panią bardzo szybko, a powiedział to nikt inny jak mama Saifa, Sharmila Tagore. Podobno była aktorka powiedziała, że Saif i Bebo zostaną małżeństwem i dużo myśli na temat tego o czym jej syn z nią rozmawiał.

Wydaje się, że para zdecydowała już by ustalić datę, a może ich ślub odbędzie się szybciej niż myślimy !

Kareena była gościem w tegorocznym sezonie "Kofee With Karan" i powiedziała, że ona i Saif planują ślub w 2012 roku. Jednak kto wie ? Być może wezmą ślub już w 2011 roku.

Para spotyka się ze sobą od dłuższego czasu i razem tworzą bardzo stały związek pomimo swoich wcześniejszych historii miłosnych. Przypomnijmy, że Saif był wcześniej żonaty z Amritą Singh z którą ma dwoje dzieci, Sarę i Ibrahim'a.

Para ta rozwiodła się w 2004 roku, natomiast Kareena była wcześniej związana z Shahid'em Kapoor. Saif i Kareena zaczęli się spotykać po współpracy nad filmem "Tashan" w 2007 roku.

Saif i Kareena dość otwarcie mówią o swoim związku, a także o tym, że z pewnością niedługo zostaną małżeństwem. Być może ich przepowiednia spełni się szybciej niż tego oczekujemy i podają publicznie datę ślubu.

Z pewnością będziemy oczekiwać na te wiadomości.Źródło
by Łucjana

bollywood.pun.pl