Łucjana - 2011-07-20 09:54:34

http://media.santabanta.com/newsite/cinemascope/images/imran-avantika3_big.jpg
Imran i Avantika udają się w podróż poślubną.


Bombaj, 17 lipca - Imran Khan wraz z żoną udają się na wspólny miesiąc miodowy. Po wielkim sukcesie "Delhi Belly", aktor zamierza wcielić swe plany w życie i wybrać się na miesiąc miodowy. Przypomnijmy, że Imran w styczniu tego roku, poślubił swoją długoletnią narzeczoną Avantikę Malik, jednak z powodu zawodowych zobowiązań, musieli odłożyć wspólny wyjazd.

Zaraz po ceremonii, Imran i Avantika zaplanowali trzydniową wycieczkę na Hawaje, jednak ich plany legły w gruzach z powodu występy aktora w "Mere Brother Ki Dulhan" i "Stand By Me".

"Tak, zamierzamy spędzić nasz miesiąc miodowy i wyjechać pod koniec lipca. Naprawdę byłem bardzo zajęty w ciągu tych kilku miesięcy." - mówi Imran.

"Staram się wypracować swój harmonogram, po to aby później zyskać dwa lub dwa i pół tygodnia przerwy."

"Nawet teraz, walczę ze swoimi zawodowymi obowiązkami. Jedna marka chce kręcić reklamy, inna potrzebuje codziennie lub co kilka dni sesji zdjęciowej. Dwa dni po ślubie byłem już na planie filmu. Muszę dodać, że Avantika jest naprawdę bardzo cierpliwa i pomocna." - mówi aktor.

Aktor wyznaje, że czasami czuje się winny z powodu przesunięcia miesiąca miodowego:

"Czasami czuję, jaka jest przy mnie biedna (Avantika), jednak nigdy nie narzeka. W pewnym momencie, muszę podjąć ten wysiłek.
Teraz pragnę się upewnić, że nasz planowany miesiąc miodowy dojdzie do skutku. Musieliśmy się zdecydować przed promowaniem 'Mere Brat Ki Dulhan' w połowie sierpnia."
- dodaje Imran.

Po planowaniu miesiąca miodowego aktor dodaje, że nawet jego wujek - Aamir Khan - jest już na wakacjach:

"Jest pierwszym szczęściarzem, który wymknął się na wakacje po premierze filmu." - śmieje się 28-latek.

"Przed odjazdem powiedział mi, że mam dobrze zająć się promowaniem. W zeszłym tygodniu, po cichu wymknął się na wakacje. Zawsze tak robi ... sprawdza filmy, a potem wyjeżdża."Źródło
by Łucjana

sprzedaż szamb betonowych BetonovĂŠ JĂ­mky Rokycany można zobaczyć tutaj rejestracja produktów biobójczych