Svasti - 2011-07-24 22:21:49

Kareena Kapoor: Heroine jest moim filmemKareena Kapoor przerwała milczenie w zwi±zku z kręceniem filmu Heroine w reżyserii Madhur Bhandarkar, który został tymczasowo odłożony "na półkę" po tym jak Aishwarya Rai Bachchan maj±ca  odgrywać w nim główn± rolę ogłosiła, że jest w ci±ży.

"Cały ¶wiat wie o tym, że Heroine jest moim filmem, że został on napisany dla mnie, a Madhur prowadził ze mn± na ten temat rozmowy. Nie mogłam go kręcić ze względu na problemy tycz±ce się terminów, więc szukał dalej. Co się wydarzyło w tym czasie pomiędzy, nie jest moj± spraw±"
mówi.

Czy to znaczy, że jest ponownie w ekipie?

"Nie mam żadnych terminów do stycznia przyszłego roku, więc nie zamierzam podpisać kontraktu na żaden film aż do paĽdziernika. Naprawdę chcę współpracować z Madhur'em, ale musicie poczekać na oficjalne ogłoszenie" mówi Kapoor, przyznaj±c, że, "przegl±da trzy-cztery scenariusze".

Bhandarkar przyleciał do Hyderabad, wtedy kiedy Kareena była tam w zeszłym tygodniu. Opowiedział jej scenariusz filmowy.

Je¶li chodzi o intymne sceny w scenariuszu, Kareena mówi:

"Polubiłam scenariusz, który został mi opowiedziany: je¶li reżyser jest otwarty na wszelkie dyskusje, będziemy więcej rozmawiać... On wydobywa inn± stronę aktora ... Zawsze lubiłam eksperymentować, a nie tylko ¶piewać, tańczyć, być czaruj±c± gwiazd±. Zadebiutowałam filmem Refugee, a nakręciłam Chameli, gdy miałem 22 lata. Jestem otwarta na wszelkiego rodzaju kino"


http://img819.imageshack.us/img819/1505/kareenaash.jpg


______________________________________
newsmixture.com
by: Svasti

Oтeли Гиллелайе wagner malowanie proszkowe