Svasti - 2011-09-17 20:32:34

Salman ma dziewczynę, którą ukrywa?Pogłoski mówią, że Salman Khan spotyka się z rumuńską prezenterką wiadomości Iulią Vantur, która to prezenterka odwiedziła dwukrotnie Indie i która przyznaje, że zaprzyjaźniła się z Salman'em.

Magazyn rumuński twierdzi, że Iulia i Salman są w stałym kontakcie, odkąd się poznali.

Iulia po raz pierwszy wylądowała w Bombaju wraz z chłopakiem Marius Moga, który jako muzyk, znał kilku producentów z Bollywood. To przy ich pomocy Iulia po raz pierwszy spotkała Salman'a. Podczas tej podróży, Iulia zafascynowała się Indiami i odwiedziła wiele miejsc świętych.

Drugi wyjazd Iulii do Indii nastąpił w lecie tego roku po tym jak zerwała z chłopakiem. Tym razem zatrzymała się na około półtora miesiąca oraz była w bliskim kontakcie z Salman'em.

Rumuński magazynu Ciao cytuje Iulię, która mówi:

"Moim szczęściem było to, że w tym okresie czasu były kręcone końcowe sceny kasowego filmu Bodyguard, z takimi aktorami jak Salman Khan, Kareena Kapoor i Keech Hazel, aktorami, którzy są uwielbiani przez publiczność indyjską i których spotkałam wcześniej podczas mojej pierwszej wizyty w Indiach, a także z którymi zaprzyjaźniłam się".


Iulia mówi też o "zwyczajnej" naturze Salman'a oraz o jego szacunku dla wszystkich religii. Magazyn twierdzi również, że Iulia i Salman rozmawiają codziennie na BBM.


http://img546.imageshack.us/img546/2966/bi83529.jpgapunkachoice.com
by: Svasti

bollywood.pun.pl