Kessa - 2011-10-08 15:31:02

http://www.apnimarzi.com/wp-content/themes/Polished/timthumb.php?src=http://www.apnimarzi.com/wp-content/uploads/2010/10/ass.jpeg&h=185&w=185&zc=1
Big B użyczy głosu do "Ra.One"


Wszyscy doskonale wiemy, że Shah Rukh Khan robi wszystko, żeby zapewnić "Ra.One" ogromny sukces. Film jest projektem jego marzeń.

Sam budżet filmu jest przeogromny.Shah Rukh zatrudnił do pracy przy filmie ludzi z całego ¶wiata doskonale znaj±cych się na swoim fachu, aby tylko "Ra.One" było wspaniałym filmem.
Najpierw aktor zaprosił do współpracy Akona, potem role epizodyczne w filmie zagrali Priyanka Chopra i Sanjay Dutt. Niedawno dowiedzieli¶my się także, że boski Rajnikanth również "ma swoje pięć minut", w której pomaga G.One.

Jednak King Khan nie przestaje nas zaskakiwać!
Kiedy zdjęcia z Rajnikanth dobiegły końca i każdy z nas my¶lał, że film jest już dopięty na ostatni guzik, Shah Rukh przekonał Amitabha Bachchana, żeby ten udzielił swojego głosu do "Ra.One"

Amitabh Bachchan podkładał już głos do takich filmów jak: "Jodhaa-Akbar" i"Lagaan". W tym drugim Jego głos uważano za ogromny atut filmu. Teraz aktor udzieli głosu dla "Ra.One", co z pewno¶ci± również wzmocni pozycję filmu.bollywood.celebden
Mishti

Skru e a achtová dna filigránovĂ© źródła caprio sok użyj tego linku