Łucjana - 2011-11-07 14:41:49

http://www.gotit.co/wallpaperImages/Shilpa4.jpg
Shilpa robi dwuletnią przerwę w karierze.


Bollywoodzka aktorka Shilpa Shetty postanowiła zrobić dwuletnią przerwę od aktorstwa. Oficjalnym powodem jest to, że aktorka czuje się znużona ciągłym odgrywaniem tych samych ról. Aktorka powiedziała, że ma tego dosyć.

"Ciągle oferowano mi niewymagające role. Były niczym. W cokolwiek się angażowałam okazało się, że powracam do tego samego. Nie chcę się już powtarzać. Chcę grać w takich filmach, w których będę mogła wykazać się jako aktorka." - mówi Shilpa.

Żona wielkiego biznesmena Raja Kundry uważa, że taka przerwa jest konieczna w jej karierze, ponieważ ma teraz wiele obowiązków wobec innych i swojej rodziny.

"Tak, celowo postanowiłam zrobić sobie dwuletnią przerwę w pracy. Mam powody by to zrobić, ponieważ wyszłam za mąż i doszły mi nowe obowiązki i priorytety. Wszystko zmieniło dla mnie ważność. Wciąż jestem pełnowymiarową bizneswoman i ciężko jest mi to wszystko pogodzić." - dodaje.

Aktorka dodała również, że nie brak jej tej oryginalnej profesji:

"Nie tęsknię za tym. Jestem zadowolona ze swojego życia i bardzo zajęta mężem i prowadzeniem własnej firmy, tak więc naprawdę nie czuję, że coś na tym tracę."

Shilpa jest buizneswoman w każdym calu. Obecnie jest właścicielką kwitnącego biznesu SPA, Indian Premiere League (Rajasthan Royals), a także wydała kolekcję płyt DVD na których prowadzi jogę. Dodatkowo Shilpa rozpoczęła własną działalność kupując Home Group, dla średniego segmentu klasowego. Piękna aktorka już wkrótce ruszy z własną wytwórnią, tymczasem my możemy ją podziwiać w filmie "The Desire".Źródło
by Łucjana

https://katalogow.pl