Łucjana - 2011-11-25 11:14:35

http://img835.imageshack.us/img835/102/kareenakapoor90.jpg
Kareena Kapoor nie chce zagrać intymnych scen z Arounodayem Singhiem.


Po raz kolejny nastąpią zmiany w nadchodzącym filmie reżysera Madhura Bhandarkara pt:"Heroine". Tym razem aktorka grająca jego główną bohaterkę była przyczyną tej zmiany.

Powód: Bebo nie chce nakręcić intymnej sceny z Arounodayem Singhiem. Tak więc, Randeep Hooda zastąpi aktora w filmie.

Arounoday Singh od samego początku bardzo poświęcił się temu projektowi. Był bardzo radosny i podekscytowany wiadomością, że ma wystąpić na ekranie z Aishwaryą Rai, która nie robiła żadnych problemów.

Singh powiedział wtedy:

"Dlaczego czuję taki stres, skoro nie będę walczył na wojnie? Praca z kimś takim jak Aishwarya jest dla mnie niesamowitym wyzwaniem, ale czekam na to z niecierpliwością. Bardzo się z tego cieszę."

Teraz radość aktora poszła w zapomnienie, ponieważ z powodu takiego obrotu spraw nie jest już częścią projektu.

"Kareena potwierdziła, że chce zagrać z Randeepem zamiast z Arunodayem. Informowała już o tym wcześniej, ponieważ chciała by Randeep stał się częścią projektu." - poinformowało nas źródło.

"Randeep jest bardzo zadowolony z tego, że będzie pracował z Bhandarkarem i UTV. Mimo wszystko 'Heroine' będzie przecież wielkim hitem, a on będzie jego częścią." - dodaje źródło.

Bhandarkar potwierdza tą wiadomość:

"Rola uległa zmianie. Randeep obecnie bardziej do niej pasuje, chociaż Arunoday jest bardzo utalentowanym gościem. Czekam na współpracę z nim w przyszłości."Źródło
by Łucjana

bollywood.pun.pl