Łucjana - 2011-12-19 11:49:59

http://img217.imageshack.us/img217/7794/aishwaryaraiabhishekami.jpg
Amitabh: "Beti B jest obecnie Bityą".


Megagwiazda Bollywood i świeżo upieczony dziadek Amitabh Bachchan na półtorej miesiąca przerwał pracę by pobyć z wnuczką.
Rodzina Bachchanów nadal nie ujawniła prawdziwego imienia malutkiej Beti B. ale jak mówi Big B. obecnie jest nazywana przez wszystkich domowników Betiya.

Mówiąc o wyglądzie malutkiej dziewczynki, dumny dziadek mówi:

"Kiedy się urodziła wyglądała tak jak Aishwarya, jednak obecnie dostrzegam w niej odrobinę podobieństwa do Abhisheka. Jednak nadal jest za wcześnie by mówić o tym którego z rodziców tak naprawdę przypomina. Dziecko zmienia się każdego dnia."

Dziadek mówi również, że początkowo dzieci widzą wszystko w czarno-białych kolorach.

"Czytałem, że dzieci zaczynają reagować na kolory dopiero po skończeniu trzeciego miesiąca."

Amitabh mówi również, że wciąż zastanawiają się nad odpowiednim imieniem dla dziewczynki, a cała rodzina chce by zaczynało się na "A" tak jak rodziców dziecka.

"Chcemy by imię zostało jednogłośnie wybrane przez członków rodziny. Miejmy nadzieję, że wkrótce zdecydujemy się na takie, które będzie odpowiadało wszystkim. Wcześniej mój ojciec (Harivansh Rai Bachchan) zadecydował o imieniu dwóch wnuków Naveli i Agastya. Obecnie ten obowiązek spada na mnie i dopóki nie znajdziemy właściwego imienia mówimy na malutką "Bityia" lub "Betyia". - uśmiecha się Big B.

Cała rodzina ogromnie cieszy się z maleństwa.Źródło
by Łucjana

Paskov BetonovÊ jímky Bene ov septiky výroba a pro