Łucjana - 2012-01-13 18:39:44

http://img841.imageshack.us/img841/1939/kaminey213.jpg
Shahid uratował swoją byłą dziewczynę.


Były chłopak Priyanki Chopry, Shahid Kapoor uratował ją podczas występu "Teri Meri Kahaani" w Aurangabad. W trakcie kręcenia filmu tłum świetnie się bawił i sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli.

Źródło mówi:

"Średnia osób wynosiła około 8.000 - 10.000."

W dniu w którym miały odbyć się zdjęcia Daulatabad Fort, blisko 30.000 osób wykupiło bilety pozwalające im na zwiedzanie tego miejsca. Ostatniego dnia kręcono sceny blisko jeziora otoczonego wzgórzami. Dwa wzgórza zostały całkowicie zapełnione ludźmi. To było istne szaleństwo. Fani próbowali znaleźć się jak najbliżej Priyanki i właśnie wtedy Shahid pojawił się i zasłonił aktorkę.

Źródło dodaje:

"Kiedy wzięliśmy dwugodzinną przerwę, tłum ludzi przybył by zobaczyć Shahida i Priyankę. Shahid zawsze powtarzał, że popadnie w depresję jeżeli nikt z obecnych nie przyjdzie ich zobaczyć, ponieważ to świadczy o tym, że nie są popularni."

Jednakże reżyser filmu - Kunal Kholi - obala te doniesienia.

"To nieprawda. Nigdy nie doszło do takiego incydentu. Na szczęście przebywaliśmy pod stałą opieką policji i ochrony. Musieliśmy maksymalnie podnieść poziom bezpieczeństwa przy takim tłumie ludzi."

A Wy co myślicie o tym newsie ? Prawda czy fałsz ?Źródło
by Łucjana

sklepy nurkowe projekty zaproszenie-weselne.eu pokoje w Sztutowie reklama na auto Piła