Svasti - 2012-02-07 17:38:03

http://img43.imageshack.us/img43/6315/katrinakaifx.jpg
Katrina staje się zbyt arogancka?


Katrina Kaif była zawsze znana ze swego  życzliwego nastawienia i profesjonalizmu, ale ostatnio pojawiło się kilka historii o jej humorkach.

Pierwszą osobą, która podobno jest dotknięta jej zachowaniem jest operator filmowy Ravi K Chandran. Brukowiec donosi, że Katrina chciała, aby reklamę nakręcił jej przyjaciel Ayananka Bose, zamiast niego. Chandran napisał na twiterze o tym, że ktoś chce się go pozbyć, ale odmówił powiedzenia kto to był.

Drugą osobą jest nie mniej, nie więcej nie kto inny jak tylko Karan Johar. Katrina nie była przychylna reżyserowi Ayaan Mukerji'owi i jego propozycji filmu pt.Yeh Jawani Hai Deewani, w którym miała wystąpić z Ranbir'em Kapoor (przyp. tłum. Karan Johar produkuje ten film). W końcu powiedziała "nie" filmowi. Gdy jednak zdała sobie sprawę, że Karan nie był zadowolony z jej odpowiedzi, zgodziła się wystąpić w piosence Chikni Chameli z filmu Agneepath (przyp. tłum. produkcją filmu również zajmuje się Karan Johar.)

Według źródeł Katrina nawet wywołała niezadowolenie u Prakash 'a Jha, dzięki któremu wystąpiła w filmie Raajneeti. Zdecydowała się na rolę u Karan'a w filmie Dostana 2, chociaż film był opóźniony.

Sama Katrina odpiera wszystkie zarzuty. Niech się nie martwi, historie i kontrowersje na jej temat tylko pokazują jej popularność w Bollywoodzie.


________________________________
masala.com
by: Svasti

http://www.restauracjamilano.pl