Sensi - 2012-02-20 16:40:52

John Abraham schudnie dla "Shootout At Wadala"!http://www.moviespad.com/photos/john-abraham-body-e2ec7.jpg

John Abraham pokazał swoją krzepką i rzeźbioną sylwetkę w wielu filmach, ale teraz będzie musiał pozbyć się jej w celu zaspokojenia swojej roli w najnowszym filmie Shootout At Wadala, inspirowanym prawdziwymi zdarzeniami.

Aktor, który nigdy nie został wpisany na listę najgorętszych mężczyzn w swoim kraju, najwyraźniej został poproszony, aby zrzucić 20 kg do roli Manya Surve w filmie opartym na incydencie z 1982, w którym słynny gangster został zastrzelony w Bombaju, które zostało zarejestrowane, jako pierwsze przez policję.

John jest na ścisłej diecie, w której w skład wchodzą: ryby, sushi, koktajle białkowe, soki i zupy, aby osiągnąć wygląd, który będzie widoczny w pierwszej połowie filmu.
Ale także pojawi się w bardziej umięśnionej wersji, gdy film będzie dążył do punktu kulminacyjnego.

"Manya Surve musi wyglądać naprawdę chudo w ciągu pierwszych 20 minut filmu, dopóki nie dostanie się do więzienia i nie zacznie działać na zewnątrz. Mój bohater ma przechodzić rzeczywistą, fizyczną transformację w trakcie filmu" powiedział John.


39-latek bierze szkolenia z Vinod Channa.

"Czasami czuję się, jakbym miał się rozpaść. Ludzie zawsze mówią o utracie wagi, ale jest to bardzo trudny proces. Jeśli proces ten nie był odpowiednio nadzorowany, coś może pójść nie tak. Ale na szczęście mój trener Vinod pracuje ze mną nad tym pod kątem religijnym" dodał.

Reżyserią zajął się Sanjay Gupta z Balaji Motion Pictures, w Shootout At Wadala udział wezmą także Anil Kapoor i Kangna Ranaut.
Zdjęcia mają ruszyć w marcu.


__________
Źródło nr 1
Źródło nr 2
Tłumaczenie: Sensi

Szczelności i wytrzymałości transport paliw alternatywn płatne rozmowy telefoniczne