Łucjana - 2012-02-22 12:29:43

http://desmond.imageshack.us/Himg835/scaled.php?server=835&filename=katrina20kaif20latest20.jpg&res=medium
Katrina Kaif chce zaaranżowanego małżeństwa.


Najnowsze informacje dotyczące aktorki Katriny Kaif z pewnością złamią wiele męskich serc. Aktorka pragnie by jej małżeństwo zostało zaaranżowane, ponieważ ma już dosyć dochodzenia do siebie do wielu skomplikowanych i nieudanych związkach.

Bliski przyjaciel Katriny poinformował nas o tym, że Kat poprosiła matkę by ta znalazła jej odpowiedniego towarzysza na męża. Aktorka nie jest już zainteresowana zakochiwaniem się od pierwszego wejrzenia, tak jak to miało miejsce w przypadku Salmana Khana a później Ranbira Kapoor.

Wszyscy chyba wiedzą, że związek Katriny i Salmana rozpadł się po tym jak pomiędzy nimi ujawniły się bardzo duże różnice charakteru. Kaif postanowiła tym samym odejść z życia byłego partnera, gdy to na jej ścieżce pojawił się Ranbir który pocieszał ją po rozstaniu.
Jednak z powodu nieznanych przyczyn para postanowiła definitywnie się rozejść.

W rzeczywistości Katrina powiedziała również Ayanowi Mukherjee, że nie chce spędzać czasu z Ranbirem na planie filmu. Obecnie Katrina definitywnie zdecydowała już więcej się nie zakochiwać i pójść w ślady matki.Źródło
by Łucjana

Małopolskie szambo betonowe Stary Sącz oraz MONTAŻ SZAMB Szamba betonowe Choszczno jednokomoro Wimblehurst Hotel www.wykopiemy.com.pl http://www.technika-motoryzacyjna.pl