PauliAnjaliFy - 2012-03-27 22:32:10

http://img18.imageshack.us/img18/9409/kadssssssssss.jpgKajol: "Bardzo chciałabym pracować z mamą”

Aktorka mówi, że  uwielbia współpracować ze swą matką Tanują na ekranie, jednak podkreśla, że przeraża ją dopasowanie się do tej perfekcjonizmu.

Kajol, która pracowała wraz z Tanują w 1992 roku przy “Bekhudi”, mówi że matka jest perfekcjonistką i przeraża ją dopasowanie się do tej doskonałości.

”Moja mama naprawdę mnie przeraziła gdy pracowałyśmy nad “Bekhudi”… Była fantastyczna, wykonując świetne zdjęcia, a ja - był to mój pierwszy film”

”Miałam gęsią skórkę na myśl, że będę z nią współpracować i robić to co ona do tej pory.” powiedziała aktorka, która była w stolicy w celu promocji najnowszej książki  Bhaichanda Patela o 20 gwiazdach indyjskiego kina.

Kajol powiedziała również, że nie została zaangażowana w jakikolwiek projekt z Tanują, ale chciałaby, aby razem pracowały. 

”Nie mam żadnych scenariuszy, ale chciałabym z nią współpracować. Ona jest najlepszą aktorką jaką znam.” - powiedziała.

Aktorka, której ostatnimi czasy brakuje na ekranie po premierze ”We are family mówi, że nie tęskni do bycia częścią filmów.

”Cieszę się z tego, w jakim momencie znajduje się moje życie. Nie tęsknię za kręceniem filmów. Przebywanie w domu i opieka nad rodziną to także ciężka praca. Mam inne życie poza filmami, chcę poświecić je również rodzinie.” - mówi Kajol, której kariera trwa już prawie dwie dekady, a świetne filmy tj."Dilwale Dulhania Le Jayenge", "Karan Arjun", "Baazigar", "Kuch Kuch Hota Hai", "Kabhi Khushi Kabhie Gham" i "My Name Is Khan" udowadniają talent aktorki.

„Nie myślę o sobie jako osobie o statusie supergwiazdy. Każdy ma własne zdanie. Niektórzy twierdzą, że jestem gwiazdą, a niektórzy nie, to nie ma dla mnie znaczenia. Wszystko, co liczy się dla mnie to to co tak naprawdę ja mam do powiedzenia o sobie. Jeśli moja praca spełnia moje oczekiwania, jestem szczęśliwa" - powiedziała.

Aktorka zapewniła również, że nie podpisała jeszcze żadnego projektu, gdyż czeka na odpowiedni  film.

”Nie podpisałam na razie żadnej umowy na film… Jestem w trakcie czytania scenariuszy  i czekam na odpowiedni rodzaj opowieści. Będę robić tylko to co mnie przekonuje’ - powiedziała Kajol.


by PauliAnjaliFy
źródło

butelki dla niemowląt ginekologia warszawa skup aut lubuskie