Łucjana - 2012-04-07 10:37:00

http://www.musicmanchuria.in/wp-content/uploads/2011/09/ash_kareena_big.jpg
Kareena Kapoor kopie dołki pod Aishwaryą Rai Bachchan.


Od dawna wszyscy wiedzą, że reżyser Madhur Bhandarkar postanowił wyrzucić Aishwaryę Rai Bachchan na wieść o jej ciąży z projektu "Heroine" na rzecz Kareeny Kapoor.
Chociaż początkowo reżyser twierdził, że nie wyobraża sobie innej kobiety w roli głównej oprócz Ash, to jednak szybko zmienił zdanie i panna Kapoor znowu powróciła do jego łask.

Teraz kiedy "Heroine" jest w zupełności poświęcona Kareenie, aktorka ambitnie postanowiła wypowiedzieć się w samych superlatywach na rzecz projektu marzeń Bhandarkara.

Podczas wywiadu z Kareeną, aktorka postanowiła zrobić małe świństwo Aishwaryi. Kapoor powiedziała, że od samego początku film "Heroine" był poświęcony jej i tylko ona może zagrać główną rolę. (Chociaż za pierwszym razem odrzuciła projekt)

Już wcześniej Bebo kopała dołki pod Aishwaryą, mówiąc, że aktorka nie może zagrać głównej roli będąc w ciąży.

Bhandarkar który uległ spekulacjom i namowom, postanowił oddalić Aishwaryę z projektu i w ostateczności przydzielić rolę Kareenie Kapoor.
Początkowo Kareena stawiała swoje warunki dotyczące kwoty, scen i współpracowników, a zrezygnowany reżyser tak bardzo chciał zrealizować swój projekt marzeń, że zgodził się na żądania aktorki.
Nie wiemy tylko po co Kareena mówi takie rzeczy, skoro to ona jest główną bohaterką projektu i nic jej nie zagraża ze strony Ash.

Wydaje się, że Bebo nie miała problemów z kręceniem intymnych scen, chociaż to początkowo one były rzekomym powodem dla których odrzuciła projekt.

Przypomnijmy, że domniemanym powodem dla których Kareena jest negatywnie nastawiona do Aishwaryi jest jej ślub z Abhishekiem. Abhishek Bachchan wcześniej był zaręczony z siostrą Kareeny - Karismą Kapoor.Źródło
by Łucjana

Woźniki i okolic U nas zobacz ten link Tanie noclegi Zamość, hotele Zamość