Svasti - 2012-05-22 12:28:48

Wymarzona lista Vidyi BalanVidya Balan jest niewątpliwie królową bollywoodzkich hitów. Aktorka ujawniła listę aktorów, z którymi chciałaby zagrać, a są to: Abhishek Bachchan, Shahrukh Khan, Hrithik Roshan i Prosenjit Chatterjee.

"Chciałabym pracować z tymi, z którymi już pracowałam i tymi, z którymi jeszcze nie. Bardzo pragnęłabym być w parze z Abhishekiem (z którym widziana była w Paa) Minęło tyle czasu. Jestem bardzo zachłanna, aby pracować z dobrymi aktorami i reżyserami."


Hrithik Roshan jest na jej liście aktorów, ponieważ jeszcze z nim nie pracowała.

oraz Prosenjit?

"Chcieliśmy od dłuższego czasu ze sobą zagrać. Co roku były rozmowy o bengalskim filmie, ale nie mogliśmy porozumieć się w sprawie terminów. W tym roku Sujoy powiedział, że  nakręci film z nami. Czekamy na dobry scenariusz. Jeśli wszystko będzie dobrze, zaczniemy pracę. "


Vidya Balan chciałaby nakręcić romantyczny film z Królem romansu, Shahrukh Khanem.

"Myślę, że wychowałam się oglądając wszystkie jego filmy gdzie gra romantycznego bohatera. Gdy myślisz o romantycznym filmie, od razu myślisz o Rajeshu Khanna i Shah Rukh Khanie. To imiona, które są na pierwszym miejscu jak dla mnie".


"Każda kobieta chce Raja (postać SRK w Dilwale Dulhania Le Jayenge). Dlatego zawsze chciałam z nim pracować. Jeśli razem zagramy, chciałabym, aby to była historia o relacjach partnerskich"
- powiedziała.


http://img694.imageshack.us/img694/928/tumblrm1u4fd8zf31qh3e2v.jpg


_______________________________
źródło
By: Svasti

bollywood.pun.pl