PauliAnjaliFy - 2012-05-23 16:17:22

Kajol ponownie na małym ekranie?
http://img109.imageshack.us/img109/8254/hpsenormal2887023435kaj.jpg
Niedawna królowa Bollywoodu Kajol, poświęca ostatnio swój czas przede wszystkim dzieciom.  I choć minęło kilka lat od jej ostatniego filmu, aktorka czynnie bierze udział w reklamach wybranych przez siebie produktów, jest skłonna również pracować w telewizji, jeżeli otrzyma ciekawy projekt.

Według raportu DNA, aktorka ujawniła, że bardzo cieszy się udzielając się w telewizji, jest również otwarta na wszelkie inne propozycje płynące z telewizji, ale nie otrzymała na razie nic ekscytującego.

”Zawsze uważałam, ze moim priorytetem są moje dzieci, ale jeśli otrzymam ofertę, która pozwoli mi podzielić czas możliwie jak najodpowiedniej dla nich, chciałabym ponownie rozważyć telewizję. Jednak co do wyboru mam zamiar być bardzo wybredna” - powiedziała Kajol.

Kajol już wcześniej pojawiła się w telewizyjnym show ZEE TV, a mianowicie programie Rock-n-Roll Family , gdzie występowała wraz z matką Tanują i mężem Ajayem. Jednak pytana o to czy wystąpiłaby z Ajayem w kolejnym tego typu programie odpowiedziała:

” Obecnie Ajay jest bardzo zajęty swymi filmami, w dalszym ciągu zajmuje się “Bol Bachchan” czy “Son of Sardar”, wkrótce dojdzie do nich również “Himmatwala” i kilka innych filmów. On właściwie nie ma ostatnio  czasu dla rodziny, więc raczej nie poświeci się teraz telewizji.  Najprawdopodobniej będzie brał udział w programach, ale tylko w celach promocji swoich filmów.” -dodaje Kajol.

Mówiąc w jakiego rodzaju programach aktorka chciałaby wziąć udział, aktorka mówi, że nie ma nic konkretnego na myśli i weźmie udział w tym co wydaje jej się najbardziej interesujące, jednak z całą pewnością nie będą to telewizyjne opery mydlane.

Kajol, która jest twarzą wielu marek powiedziała również:
”Jedną  z przyczyn dla których występuję w reklamach jest to, że mają one ruchomy czas pracy, a to pozwala mi na swobodę.”źródło
byPauliAnjaliFy

tablica prowadząca sklep