PauliAnjaliFy - 2012-05-30 13:34:03

Kareena Kapoor w duecie z Ranveerem Singh’em
http://img839.imageshack.us/img839/300/11683543.jpgKareena Kapoor, która obecnie pracuje nad swym nadchodzącym filmem ”Heroine”, jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek Bollywood.  Po wspólnym duecie z Imranem Khanem w ”Ek Main Aur Ek Tu, przyszedł czas na kolejną współpracę z młodym aktorem, tym razem będzie to Ranveer Singh, gdzie wystąpią razem w planowanym filmie Sanjaya Leela Bhansali - o roboczym tytule ”Ram Leela”.

Reżyser, o którym słuch zaginął po wydaniu ”Guzaarish” w 2010 roku, postanowił wrócić z nowym projektem jakim jest właśnie ”Ram Leela”. Mówiąc o Bebo, potwierdził, że chce z nią pracować odkąd poznał ją na planie ”Refugee” w 2000 roku. Jest szczęśliwy, że teraz mu się to uda.

Sanjay Leela Bhansali był pod wrażeniem wspaniałej kreacji Ranveera Singha w ”Band Baaja Baraat”, młody aktor tryska energią do pracy, a jego ekranowa chemia z Kareeną na pewno wstrząśnie miłośnikami kina, zapewnia Bhansali.

Niemniej jednak, Bhansali podkreśla, że ”Ram Leela” będzie kolejną historią miłosną na skalę ”Hum Dil De Chuke Sanam”. Sanjay mówi, że będzie to w pełni masala film, z nowymi 11 piosenkami i niesamowitymi lokalizacjami. Dodaje, również że tytuł filmu nie jest jeszcze ostatecznym.
Reżyser planuje rozpocząć pracę w lipcu.


źródło
byPauliAnjaliFy

Postacie-dni money lender