PauliAnjaliFy - 2012-05-31 17:23:22

Madhuri Dixit:” Shirin Farhad Ki … to niezwykła historia”
http://img35.imageshack.us/img35/1039/first20look20of202020sh.jpg
Diva tańca Madhuri Dixit zaprezentowała first look’u filmu Shirin Farhad Ki Toh Nikal Padi będącego debitem reżyserskim Beli Bhansali Sehgal, mówiąc że będzie to historia inna niż wszystkie i zapewniając, że na pewno będzie dobra.

”Moja dzisiejsza obecność tutaj jest dla mnie niezwykłą przyjemnością. Mój związek z Sanjayji (Sanjay Leela Bhansali) sięga samego ’Devdasa”, gdzie również mogłam  współpracować z Beląji. To naprawdę niezwykła historia. Myśląc o Shirin i Farhad, widzisz klasyczną historię miłosną. Ale tutaj są dwa urocze charaktery, i myślę że będzie to naprawdę dobry film. - powiedziała dziennikarzom Madhuri w trakcie prezentacji first look’u filmu.

Eros International we współpracy z  Bhansali Productions stworzyli film, gdzie główne postacie odgrywane są przez Bomana Irani i Farahę Khan.

” Chciałabym życzyć Farah i Bomanowiji wszystkiego dobrego. Miałam okazję współpracować z Farahą przy filmie Hum Tumhare Hain Sanam gdzie była choreografką. Jest niezwykle pełna zapału i uwielbia swoją pracę.” - powiedziała Madhuri.

Warto zauważyć, że jest to pierwszy film wyreżyserowany przez Belę Bhansali Sehgal, gdzie także Farah Khan debiutuje  jako aktorka.

Bhansali powiedział: ”Chciałbym niezwykle podziękować Madhuri za przybycie. To bardzo szczególny gest, gdyż wiem jak ciężko
jest powiedzieć Madhuri “tak”.  Znam to, ponieważ odczuwam podobnie. Dzisiejszy dzień to naprawdę szczególny dla mnie moment”

A tutaj pierwszy zwiastun filmu:


źródło
byPauliAnjaliFy

Dla klientów z miejscowości Białystok Produkujemy szamba betonowe dla każdego Zadowoleni rule 34