kajol19 - 2012-06-05 18:35:22

Vidya Balan: Cieszę się, że więcej kobiet nosi sari


http://1.bp.blogspot.com/-ok6j6om63UI/Td_pdadMuDI/AAAAAAAAAM0/sN0i_dS12hE/s400/vidya-balan-hot-saree-hd.jpg

Czy aktorka dzięki filmowi The Dirty Picture zainspirowała hinduskie kobiety do noszenia tradycyjnych indyjskich strojów?

Vidya Balan wygrzewa się teraz w blasku swoich filmów i  cieszy się każdą chwilą tego doświadczenia. Jakiś czas temu aktorka została wybrana na ambasadorkę The Melbourne Film Festival (Festiwal Filmowy w Melbourne), a całkiem niedawno została uhonorowana przez Namaste America an Indo-American Association for Art and Culture (To chyba Stowarzyszenie Hindusów żyjących w Ameryce Na Rzecz Sztuki i Kultury).


Jeszcze trochę czasu zostało do rozpoczęcia przez aktorkę prac na planie Ghanchakkar.

Vidya mówi: "To będzie mój pierwszy film komediowy i jestem z tego powodu bardzo zdenerwowana".

Jednakże dla jasności Vidya Balan zaczęła swoją karierę aktorską od serialu komediowego Hum Paanch, który okazał się wielkim hitem. W Ghanchakkar partnerem filmowym Vidyii Balan będzie jej kolega z planu Dirty Picture, czyli Emraan Hashmi.
"Ghanchakkar wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku. Prac na planie filmu nie rozpoczęto jeszcze. Mamy nadzieję, że zaczniemy kręcić w Sierpniu."

W między czasie sari stało się prawie synonimem Vidyii Balan. Gdy zapytano aktorkę o jej fascynację sari ta odpowiedziała z uśmiechem
: "Uwielbiam nosić sari. Mogłabym w nim spać. Mogę żyć w sari. "

Czy Vidya wierzy, że zainspirowała kobiety do noszenia tradycyjnego indyjskiego stroju? "Nie wiem czy to ja zainspirowałam kobiety, ale cieszę się, że coraz więcej ludzi nosi sari".

tłumaczenie: kajol19

źródło:timesofindia

Polecam sprawdź sam Przejdź Hn j studny de ovĂŠ TRIALSTAV Ferienwohnung Wietek be your own boss Instrukcja bhp pracy z rusztowaniem