PauliAnjaliFy - 2012-06-11 18:37:57

Kajol ujawnia: “Jestem absolutnym molem książkowym”
http://img406.imageshack.us/img406/7596/kajo.jpg
Każdy kto miała okazję współpracować z Kajol, doskonale wie czym aktorka zajmuje się w przerwie między zdjęciami. Wszyscy zgodnie mówią, że kiedy aktorka nie “ślęczy” nad swymi dialogami, pogrąża się w lekturze.

” Jestem osobą wprost uzależnioną od książek, mogę pretendować do tytułu absolutnego mola książkowego.” - przyznaje Kajol.
Mówiąc o swojej miłości do czytania, aktorka dodaje: ”Jedyną rzeczą bez której nie mogę się obyć, nie licząc oczywiście rodziny, jest dobra książka.”

Kajol przyznaje, że macierzyństwo ograniczyło poniekąd czas poświęcony książkom, jednak udaje jej się w między czasie przeczytać cos ciekawego.
”Wcześniej było niemożliwe, by złapać mnie bez książki w ręku, teraz jednak muszę tak podzielić czas by i na to go starczyło.

Jeśli chodzi o jej gust co do czytanych książek aktorka przyznaje: ” Idę do światła, wciągającej powieści, więc nawet te romantyczne dzieła są świetne. Wcale nie czytam jakiś ciężkich powieści.Jako matka chcę by i moje dzieci mogły cieszyć się czytając, jednak chciałabym by czytały coś znaczącego… - uśmiecha się Kajol.źródło
byPauliAnjaliFy

krzywin.polskie-szamba-betonowe.pl spotkanie z fizyką 7 sprawdziany sprawdziany pl silniki wibracyjne jvm logo projektowanie