Sensi - 2012-06-13 19:29:08

Nie Ash, a Bebo była pierwszym wyborem do 'Hum Dil De Chuke Sanam'!

http://www.topnews.in/files/Kareena-Aishwarya.JPG"Hum Dil De Chuke Sanam" był jednym z największych hitów Aishwaryi Rai Bachchan. Ten film jest ustabilizowaniem pozycji w Bollywood, ale nie każdy wie, że Aishwarya Rai Bachchan nie była pierwszym wyborem do filmu. Aishwarya przyjęła rolę po Kareenie. Sanjay Leela Bhansali chciał, aby zagrała główną bohaterkę, ale wtedy coś nie wyszło.

Kareena cieszy się, że może współpracować z Sanjay'em Leelą Bhansalim przy "Ram Leela" wraz z Ranveerem Singhem.

"On (Bhansali) i ja chcieliśmy współpracować razem od jakiegoś czasu. Tak oferował mi rolę w "Hum Dil De Chuke Sanam", ale wtedy byłam za młoda. No i jeszcze wyjeżdżałam na studia za granicę, więc nie mogłam wtedy przyjąć jego propozycji. Potem Bajirao Mastani nadszedł, ale niestety znowu nie mogłam z nimi pracować. Ale spójrzcie, jakie ja mam szczęście, w końcu mam sposobność bycia bohaterką Sanjay'a Lee Bhansali." mówi Bebo.

Po zakończeniu "Heroine", Kareena zacznie kręcić "Ram Leelę".

"Dla aktora takie filmy to przełom. Z niecierpliwością również czekam na współpracę z Ranveer'em. Był świetny w Band Baaja Baarat." mówi Kareena Kapoor.

Bebo zapytana o ślub z Saif'em, wolała milczeć.

"Ale ja nie będę w ogóle o tym mówić. Poza tym, lubię konferencje prasowe, ponieważ dziennikarze wymyślają ciekawe pytania, a odpowiadam na takie pytania, które mnie interesują." mówi z uśmiechem.

Kto pamięta Aishwaryę Rai Bachchan w "Hum Dil De Chuke Sanam" (1999)? Film okazał się jednym z największych hitów Ash, ale niewielu wie, że Sanjay Leela Bhansali chciał do tej roli bardzo młodziutką wtedy Kareenę Kapoor. Coś wtedy nie wyszło.

Kiedy pytamy o Zoyę i jej film z kuzynem Ranbirem Kapoor, aktorka mówi:

"Kocham Zoyę. Jest świetną reżyserką. Rozmawiałyśmy o niektórych rzeczach, ale nie wszystko jest jeszcze potwierdzone. Mam z nią dobre stosunki." mówi Bebo.___________________________
Źródło
Tłumaczenie: Sensi

Paskov BetonovÊ jímky Bene ov septiky výroba a pro