♥Shanti♥ - 2012-07-03 07:09:45

http://desmond.imageshack.us/Himg801/scaled.php?server=801&filename=kareenakapooragentvinod.jpg&res=landing
Kareena nakręci "Item Number" w języku tamilskim.


Obecny trend w Bollywood to ilość "Item Numberów" jaką mają na koncie aktorki z Bollywood. Jednak co najważniejsze, panie nie chcą występować w marnych piosenkach, ale raczej w tych bardziej wymagających i zapadających w pamięć.

Wszyscy chyba pamiętamy takie "Item Numbery" jak Munni Badnaam Hui lub Shiela Ki Jawaani. Te piosenki cieszą się ogromną popularnością w Bollywood i są przerabiane na wiele sposobów.
Wydaje się, że tym razem gorączka kręcenia takich hitów uderzyła w najlepiej opłacaną aktorkę Bollywood, którą jest nikt inny jak Kareena Kapoor. Jednak jeżeli czekacie na jej występ w przemyśle indyjskim, to się zawiedziecie, ponieważ aktorka wystartuje tym razem w Kollywood!
Tak! Jeżeli aktorka dobrze wypadnie, to już wkrótce piękne, zwinne nogi Bebo będą znane również wśród publiczności tamilskiego kina.

Źródło mówi nam, że reżyser Kollywood SJ Suriyah, jest gotów zatrudnić wielką gwiazdę kina indyjskiego na potrzeby swojego filmu "Isai".
Źródło dodaje również, że utwory muzyczne do "Isai" skomponuje nikt inny jak znany wszystkim A.R.Rahman.
Trzeba nadmienić również, że Rahman jest ulubionym kompozytorem SJ Suriyah i skomponował wiele utworów do filmów reżysera, w tym "Vaali" i "Anbe Aaruyire".

Zaś co do samej zainteresowanej, to wydaje się, że Kareena nie miała żadnych oporów bądź innych zobowiązać, gdy SJ Suriyah przyszedł do niej z propozycją zagrania w "Item Number". Oczywiście jednak aktorka postawiła reżyserowi twarde warunki: nagra piosenkę tylko wtedy, gdy spodoba jej się utwór muzyczny.
Dlatego też reżyser ciężko pracuje na "Isai", który jak sama nazwa wskazuje, będzie musicalem.Źródło
by Shatni
edit Łucjana

Uva uje o intenzifikaci źródło znaki nakazu sklep producent calivita świetna strona