PauliAnjaliFy - 2012-07-03 21:26:33

Ranbir: “ ‘Barfi’ niczym się nie przejmuje.” 
http://img834.imageshack.us/img834/6325/ranbirpriyankabarfif.jpgW nadchodzącym filmie ”Barfi” Ranbir Kapoor i Priyanka Chopra grają odpowiednio, głuchoniemego i autystyczną bohaterkę, jednak jak sami podkreślają nie jest to film o niepełnosprawności.

Komedia romantyczna w reżyserii Anurag’a Basu kręci się wokół chłopaka o imieniu Murphy (Ranbir Kapoor), którego wszyscy nazywają Barfi. Zawsze gotów żartować, jest bardzo czarujący, choć nie mówi i nie słyszy.
Podczas gdy Jhilmil (Priyanka Chopra) jest osoba autystyczną. W filmie wystepuje również znana z kina Tollywood Ileana D'Cruz.

”Powiedziałbym, że nie należy kojarzyć tego filmu tylko z niepełnosprawnością … Nie jest on o niepełnosprawności. Przypadkiem jest to, że dwa główne charaktery są głuchonieme i autystyczne. Nie jest tak, że oglądając film odczujesz, że jest on typowo o niepełnosprawnych. Film pokazuje jak cieszyć się życiem, dając radość i kochając. Jest to historia miłosna.” - powiedział dziennikarzom Ranbir, podczas wczorajszej premiery trailera filmu.

”Widząc postać graną przez Ileanę zobaczysz wieczny romans, jeżeli jednak ujrzysz historię miłosną pomiędzy bohaterką Priyanki, a moją zobaczysz coś ujmujące serce. Nie poczujesz, że film jest o niepełnosprawności czy też psychologicznym rodzajem filmu. To nie to.” - powiedział.

Podobnie wypowiedziała się Priyanka Chopra: 


[size=12][Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
Źródło
by: PauliAnjaliFy

mój link