Łucjana - 2012-07-06 17:28:21

http://desmond.imageshack.us/Himg684/scaled.php?server=684&filename=11117646.jpg&res=landing
Kareena zaprosi Shahid'a na swój ślub ?


Kareena Kapoor i Shahid Kapoor przez wiele lat stanowili parę, jednak pięć lat temu oboje postanowili się rozstać. Shahid nie był jedynym mężczyznom w życiu Kareeny, ale wydaje się że chyba jednym jakiego polubiła rodzina aktorki. Jednak po raz kolejny widzimy, że z biegiem czasu wszystko potrafi się wywrócić do góry nogami.

Gdy wydawało się nam, że ich miłość zostanie uwieczniona ślubem, Kareena i Shahid zamiast pozostać ze sobą "na dobre i na złe" postanowili się definitywnie rozstać. Mówiło się o tym, że już od dłuższego czasu nie wszystko dobrze się układało pomiędzy narzeczonymi, jednak dopiero po "Jab We Met" Shahid-Kareena postanowili poinformować publicznie o swoim rozstaniu.

Po rozpadzie związku z Shahid'em Kareena szybko odnalazła nową miłość - Saif'a Ali Khan'a, który dał jej wsparcie i poczucie bezpieczeństwa po zerwaniu wieloletniego związku.
Nowa para szybko postanowiła przenieść swoje uczucie na wyższy poziom - na 16 października wyznaczono datę ich ślubu.

Wygląda na to, że w październiku będziemy mogli zobaczyć jedno z najbardziej oczekiwanych wesel w Bollywood, a przyszli małżonkowie już zaczęli robić przygotowania do ceremonii.
Stroje ślubne są już gotowe, pozostaje jeszcze zaplanowanie ogólnego charakteru ceremonii i listy gości obecnych w tym ważnym wydarzeniu.

Jeżeli wierzyć pogłoskom, to Kareena jest bardzo zajęta przygotowywaniem listy gości a wśród nich chce by znalazł się jej były narzeczony Shahid Kapoor. Saif który darzy ogromnym zaufaniem i miłością Kareenę, nie ma nic przeciwko temu pomysłowi i zostawia w tym przypadku Bebo wolną rękę.

Teraz wreszcie pytanie za 100 punktów: Czy Shahid zapomni o przeszłości i przyjmie zaproszenie na ślub Kareeny i Saifa, czy tylko złoży najserdeczniejsze życzenia ale nie pojawi się na uroczystości ?

To wie już tylko Shahid, a my mamy nadzieję dowiedzieć się o jego decyzji już wkrótce!Źródło
by Łucjana

BetonovĂŠ JĂ­mky Suchdol nad LuĹžnicĂ­ rzetelnie omówione usługi pogrzebpwe warszawa najgorszy speedway manager