Svasti - 2012-08-13 12:03:02

http://img838.imageshack.us/img838/8231/tumblrm1pqdwfntm1qd17e7.png
Katrina uważa, że najlepszy etap jej kariery dopiero nadejdzie

Wszystkie jej najnowsze filmy były przebojami, a jej zbliżające się filmy na pewno okażą się hitami, Katrina Kaif przyznaje więc, że jej teraźniejsze życie jest właśnie dobre, ale również wspomina, że najlepszy etap jej kariery dopiero nadejdzie.

Katrina powiedziała:

"Mam nadzieję, że najlepszy etap mojej kariery dopiero nadejdzie Jako osoba każdy staje twarzą w twarz z różnymi fazami w życiu. Zmagasz się z fazami niepokoju, podczas których nie jesteś pewny niczego. Moje życie polega teraz tylko na pójściu na plan i wracaniu do domu."


"Wszystko w moim życiu zdarzyło się niespodziewanie. Jak do tej pory wszystko jest na dobrej drodze. Cokolwiek się stanie, będzie dobre.Bóg jak do tej pory opiekował się wszystkim. Wszystko zdarzy się w swoim czasie."


28-letnia aktorka wystąpiła w filmach jak Namastey London, Apne, Partner, Welcome, Race, oraz Sigh jest Kinng. Później nakręciła film jak New York oraz udowodniła, że krytycy mylili się co do niej w Rajneeti. Filmy jak Zindagi Na Milegi Dobara oraz Meri Brother Ki Dulhan również dołączyły do tej listy.

Teraz zobaczymy Katrinę w filmie Kabira Khana pt. Ek Tha Tiger obok jej byłego chłopaka Salmana Khana. Film jest thrillerem i przedstawia Salmana w roli tajnego agenta RAW. Premiera 15 sierpnia.

Pytana o Sallu, powiedziała, że nie może on być, po pewnym etapie czasu romantycznym bohaterem.

"Myślę, że publiczność lubi go teraz w gatunkach filmowych akcji oraz tych romantycznych, to sprawdza się u Salmana. Po pewny etapie czasu  Salman nie może już radzić sobie z miłosnymi scenami."
- powiedziała.

Katrina zna Salmana, mówi, że jest on taką samą osobą, jakim jest aktorem.

"Salman jako osoba i jako aktor jest taki sam. W ‘Maine Pyaar Kyun Kiya?’ był taką samą osobą – bardzo spontaniczny."


Aktorka kręci również film z SRK i Anushką Sharma dla Yash Raj, który premierę najprawdopodobniej będzie mieć w listopadzie._________________________
źródło
by: Svasti

więcej o autorze Obróbka metali