marigold90 - 2012-08-13 21:29:12

10 powodów, dla których „Ek Tha Tiger” powinien podbić serca widzów

Już po raz kolejny na święto Eid przypada premiera najnowszego filmu z udziałem Salmana Khana. Jeśli opinie krążące w sieci mogą być jakąś wskazówką, to producenci filmu mają prawo myśleć, że „Ek Tha Tiger” będzie kasowym hitem w Indiach! Istnieje wiele powodów, dla których możemy przewidywać sukces lub porażkę filmu. Należy spojrzeć na jego formułę, spekulacje mediów i przewidywania branży filmowej. Oto dlaczego myślimy, że „Ek Tha Tiger” osiągnie sukces komercyjny.


1.    Jedna z najgorętszych par Bollywoodu ponownie spotkała się na ekranie, po 4 latach. Jest to ich pierwszy wspólny film po rozpadzie ich związku w 2009 r. Publiczność z pewnością będzie chciała zobaczyć filmową chemię między Katriną, a Salmanem.

2.    „Ek Tha Tiger” to kolejny film z udziałem Salmana Khana, który to film będzie miał swoją premierę w okresie wakacyjnym. To jest ważny powód, dla którego można przewidywać sukces filmu. We wcześniejszych latach, w tym samym okresie, sukcesy odnosiły kolejno „Wanted”, „Dabangg” i „Bodyguard”.

3.    Film opowiada o problemach politycznych kraju sąsiadującego z Indiami – Pakistanu i jest rzekomo negatywnie nastawiony do pakistańskiej agencji szpiegowskiej ISI. W związku z tym w Pakistanie wstrzymano nadawanie jakichkolwiek zwiastunów filmu. To oczywiście zapewnia filmowi świetną reklamę wśród pakistańskiej społeczności. Reżyser „Ek Tha Tiger”, Kabir Khan, jest pewny, że pakistańska rada cenzorska obejrzy jego film i nie będzie miała żadnych zastrzeżeń co do dystrybucji filmu w Pakistanie. Reżyser filmu powiedział: „Ek Tha Tiger” nie jest filmem odnoszącym się negatywnie do Pakistanu. Zawarty w nim wątek o indyjskiej agencji wywiadu RAW i pakistańskiej ISI nie oznacza, że chcemy ukazać Pakistan w negatywnym świetle”. Dodaje: „W przeciwieństwie do filmu „Agent Vinod”, w którym pojawiły się nazwiska wyższych urzędników ISI, w „Ek Tha Tiger” mamy tylko swobodne odniesienie do wspomnianej agencji.

4.    „Ek Tha Tiger” jest pierwszym filmem Salmana wyprodukowanym przez YRF i czwartym Katriny, po filmie „Yuvraaj”.

5.    W filmie będziemy mogli zobaczyć nadzwyczajne wyczyny kaskaderskie. Główna para aktorska musiała przejść przez specjalne treningi, aby móc wykonać niektóre z tych akrobacji. Trenował ich Conrad Palmisano, hollywoodzki reżyser filmów akcji. Katrina powiedziała w wywiadzie: „Pracuję nad zdjęciami do ekscytujących wyczynów w „Ek Tha Tiger". To jest naprawdę elektryzujące doświadczenie dla mnie. Nie sądzę, abym robiła tego typu rzeczy wcześniej”.

6.    Szacunkowo budżet filmu można określić w granicach 117-120 crore. Jest to jeden z najdroższych filmów YRF.

7.    Mówi się, że w filmie „ETT” Katrina Kaif nie będzie miała wykonanego makijażu. To dla widzów szansa, aby zobaczyć jej naturalny wygląd.

8.    Muzyka do filmu cieszy się popularnością na wszystkich kontynentach; szczególnie piosenki „Maashallah”, „Laapata” and „Banjara” podbijają listy przebojów.

9.    Jeśli wiesz cokolwiek o tańcu brzucha, musisz wiedzieć, jak seksownie to wygląda. Spróbuj to sobie wyobrazić: Katrina Kaif w pięknych kostiumach potrząsa biodrami do melodyjnych utworów.

10.    Ogromnym plusem filmu będzie to, że Salman wypowiada w nim mnóstwo interesujących kwestii, które najprawdopodobniej będą zapamiętane i powtarzane przez lata.

Premiera „Ek Tha Tiger” już 15 sierpnia. To wspaniały sposób na świętowanie Eid i Dnia Niepodległości w Indiach!


http://img849.imageshack.us/img849/8974/ekthatiger.jpgTłumaczenie: marigold90
Źródło

bollywood.pun.pl