Svasti - 2012-09-28 14:12:26

http://imageshack.us/a/img440/1295/40339738.jpg
"Jab Tak Hai Jaan" jest ostatnim filmem Yasha Chopry

Yash Chopra, który obchodził w czwartek 80te urodziny powiedział w pogawędce z Shahrukh Khanem, że Jab Tak Hai Jaan będzie jego ostatnim filmem, który reżyseruje.

Powiedział:

"Bahut ho gaya abhi. Moje serce mówi bahut ho gaya abhi. Nie wyreżyseruję jakiegokolwiek innego filmu po "Jab Tak Hain Jaan". Dostałem przez te wszystkie lata mnóstwo miłości.Myślę, że nadeszła pora odpłacić się. Chcę pomóc reżyserom, aktorom technikom, którym nie mogłem pomóc przez wszystkie te lata."


"Ten przemysł dał mi wiele. Jestem bardzo szczęśliwy i usatysfakcjonowany  filmem. Ten film okazał się być lepszy niż oczekiwałem. Nie chcę kręcić niczego innego. Moja żona skarżyła się wiele razy, chcę uszczęśliwić ją i cieszę się moim życiem."
dodał Yash Chopra.

SRK, które pracował z Yashem Chopra przez lat jest również częścią filmu Jab Tak Hai Jaan, wraz z Katriną Kaif i Anushką Sharma. Shahrukh powiedział, że jest zasmucany decyzją Yasha Chopry.

SRK powiedział:

"Czuję smutek, ale znakomici ludzie decydują kiedy chcą skończyć.. Przez wiele lat pracowałem z Yashji. Jest to moment szczęśliwego smutku. Cieszymy się, że jesteśmy częścią tego filmu, który sprawił, że ty jesteś szczęśliwy."________________
źródło
by: Svasti

ogloszenia randki filmowanie konferencji warszawa b-2 znak sklep b-20 znak sklep tablica prowadząca sklep grzejniki kermi we wrocławiu www.wyposazenie-wnetrz.org.pl transport ziemi Piła noclegi w Międzywodziu