Łucjana - 2012-11-03 12:34:31

http://img109.imageshack.us/img109/2388/tp5defjld4fufelp.jpg
Sushmita Sen wychodzi za mąż w przyszłym roku!


Była modelka i Miss Universe, bollywoodzka aktorka Sushmita Sen ujawniła nam, że już wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. 36-letnia Sushmita potwierdziła, że za rok wyjdzie za mąż, ale nie wyjawiła imienia i nazwiska swojego wybranka.

"Tak, w przyszłym roku chcę wyjść za mąż. Myślę, że nadszedł właściwy czas na taką decyzję. Ab Bahut wait karva liya sabko (dużo osób czekało na tą decyzję)." - powiedziała aktorka podczas wizyty w indo-niemieckiej miejscowości w New Delhi.

"Długo zwlekałam z tą decyzją, ale gdy zgadzam się na coś, wierzę, że ta zgoda będzie na całe życie. Bardzo mocno wierzę w małżeństwo." - dodaje.

Piękna aktorka wcześniej umawiała się z kilkoma reżyserami i aktorami, w tym Vikramem Bhatt, Mudssarem Aziz, Randeepem Hooda. Obecnie mówi się, że wybrankiem Sushmity jest 23-letni biznessmen Imitiyaz Khatri. Przypomnijmy, że Sen jest samotnią matką dwóch zaadoptowanych dziewczynek - Renee i Alisah. Jej starsza córeczke Renee bardzo cieszy się z obecnego stanu cywilnego swojej mamy, zaś Renee już miała okazję by zadebiutować z mamą na wybiegu domu mody.

"Alisah jest jeszcze za mała, ale Renee bardzo dobrze z tym, że jej mama jest singielką. Chciałaby mnie zobaczyć jako pannę młodą, ale nie wymusza tego na swojej mamie. Ma 13 lat jest moją najlepszą przyjaciółką ... potrafi mnie zrozumieć jak kobieta. Teraz to ona stała się po części moją matką. Jest bardzo dojrzała i odpowiedzialna." - mówi Sushmita.

Aktorka marzy o ślubie w katolickim kościele.

"To moje marzenie z dzieciństwa. Takie śluby były dla mnie jak z bajki. Zawsze wyobrażałam sobie siebie jako pannę młodą w długiej białej sukni, z trenem i welonem. Pójdę do ołtarza, gdzie mój ojciec odda mnie mojemu wybrankowi. To bardzo romantyczne." - dodaje Sen.


Wszystkiego najlepszego Sushmito! :)Źródło
by Łucjana

rejestracja kosmetyków