Łucjana - 2012-11-17 17:22:59

http://zns.india.com/upload/2012/5/26/ajay382.gif
Ajay zabiera Kajol i dzieci na Goa.


Ajay Devgan bardzo ciężko pracował nad swoim najnowszym filmem "Son of Sadar", w którym partnerowali mu Sanjay Dutt i Sonakshi Sinha. Przed premierą produkcji wystąpiły różne komplikacje.

Po pierwsze: premiera produkcji miała miejsce w tym samym czasie, co film zmarłego Yasha Chopry "Jab Tak Hai Jaan", w którym wystąpili Shah Rukh Khan, Katrina Kaif i Anushka Sharma.

Po drugie: doszło do spięć pomiędzy dwoma wytwórniami, a pozew przeciwko Yash Raj Films, miał opóźnić premierę filmu.

Jednak teraz, kiedy jest już po premierze obu filmów, okazało się, że Ajay Devgan może być zadowolony z sukcesu "Son of Sadar". Pomimo silnej konkurencji w postaci "Jab Tak Hai Jaan", który został wyświetlony w ponad 500 kinach - więcej niż produkcja Devgana. Pomimo trudności "Son of Sadar" cieszył się popularnością i został doceniony przez widzów. Tak więc Ajay otrzymał kolejną motywację w swojej karierze filmowej.

Z okazji takiego sukcesu aktor postanowił odpocząć z żoną Kajol na Goa. Syn Yug i córka Nysa będą razem z rodzicami cieszyć się wakacyjnym lenistwem.
Dodatkowo urlop spędzony na Goa ma jeszcze jeden plus - Ajay będzie przebywał z dala od kontrowersji i porównań, które z pewnością nie są dla nikogo miłym przeżyciem. Ten urlop z pewnością pomoże odetchnąć całej rodzinie od powstałych zawirowań.

Bliski znajomy Państwa Devgan mówi:

"Ajay jest bardzo zadowolony z faktu, że jego film wybił się pomimo tylu wyświetleń filmu Yasha Chopry w różnych kinach. To co się udało, z pewnością go podbudowało aktora. W końcu JTHJ był jednym z największych otwarć kinowych roku. Nie dziwmy się więc, że Devganowie byli bardzo zajęci i zmęczeni promocjami oraz sprawą sądową."

Informator dodaje jeszcze:

"Rodzina ma zamiar powrócić w poniedziałek."

Ponieważ film odniósł sukces kasowy, spodziewamy się, że Devganowie wkrótce wydadzą imprezę która miałaby uświetnić i przypieczętować zwycięstwo.
Oczekuje się, że uroczystość będzie miała miejsce zaraz po powrocie tej uroczej rodzinki z wakacji na Goa.Źródło
by Łucjana

bollywood.pun.pl