Łucjana - 2013-01-01 16:27:20

http://img842.imageshack.us/img842/7441/kansuman786full.jpg
Kangna Ranaut wróciła do swojego ex?


Niektórzy ludzie nie potrafią się długo na siebie gniewać, a przykładem potwierdzającym tę tezę jest Kangana Ranaut i Adhyayan Suman.
Nasz Informator zdradza nam, co dzieje się pomiędzy byłą parą aktorów:

"Ta eks-para ostatnio spędza ze sobą bardzo dużo czasu na planie filmu 'Dehraadun Diary'. Cała ekipa filmowa była bardzo zaskoczona, gdy zobaczyła jak serdeczna więź łączy tych dwoje. Nikt nie spodziewał się tego zwłaszcza po Adhyayan'ie, który powiedział kiedyś, że nie mógłby zostać przyjacielem swojej byłej dziewczyny."

Czyżby to był początek nowego uczucia ? Czy po oziębieniu stosunków nadszedł wreszcie czas na głębszą więź? Czy Kangana i Adhyayan wrócą do siebie ?

Aktorzy zaczęli się ze sobą spotykać po wspólnym występie w produkcji Mohit'a Suri "Raaz-The Mystery Continues". Pomimo obiecującego początku Kangana i Adhyayan zakończyli swój związek i już nigdy ze sobą nie współpracowali. Obecnie wydaje nam się, że wiele rzeczy uległo zmianie: Kangana zerwała ze swoim chłopakiem Mikołajem Laffertym pochodzącym z Wielkiej Brytanii.

Informator mówi:

"Byliśmy bardzo zaskoczeni kiedy Kangana potwierdziła, że pojawi się w Kamalistan Studio, gdzie Adhyayan pracował nad swoim kolejnym występem. Zdziwienie wszystkich nie miało granic kiedy ta dwójka aktorów powitała się i wyglądała na bardziej niż szczęśliwych z ponownego spotkania. Długo ze sobą rozmawiali, potrzebowali prywatności dlatego poszli do vana Adhyayana. Wyglądało na to, że chcą nadrobić stracony czas."

Bliska osoba mówi, że Kangana przeszła całkowitą wewnętrzna metamorfozę.

"To nie ta sama osoba. Teraz ciągle pomaga ludziom, angażuje się we wszystko i ma serdeczny stosunek do swoich byłych partnerów. Zmieniła nastawienie do życia."

Pewnie już wkrótce dowiemy się czy Kangana i Adhyayan znowu mają się ku sobie, czy tylko postanowili odbudować dobre relacje.Tłumaczenie: Łucjana
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

użyteczne źródło znajdź to zobacz co znalazłem moje źródła