PauliAnjaliFy - 2013-01-02 13:58:17

Kareena Kapoor Khan : „Mam też życie poza filmami”
http://img213.imageshack.us/img213/5389/kareenakapoorinsareesti.jpg
    Pochodzi z filmowej rodziny, od niedawna jest także żoną, jednak Kareena Kapoor stara się prowadzić normalne życie poza światem show-biznesu.

Trzydziestodwuletnia aktorka, która w październiku ubiegłego roku „zawiązała węzeł małżeński” z aktorem Saifem Ali Khanem mówi, że ma też przyjaciół poza Bollywood i stara się oddzielać sferę życia osobistego od swojej pracy.

” Kluczem jest uświadomienie sobie, że jesteśmy tutaj by pracować w tej branży.  Nie zaprzyjaźniam się z nikim, nie wchodzę do czyjejkolwiek przestrzeni osobistej, bo nie chcę by ludzie wchodzili do mojej. Mam życie poza filmem.” – powiedziała Kareena.


Po ogromnym zainteresowaniu mediów ślubem Kareeny z Saifem, aktorka mówi, że woli by prasa koncentrowała się na wiadomościach dotyczących jej pracy, a nie życiem osobistym.

”Niektórzy z moich przyjaciół są z przemysłu filmowego , ale większość z nich nie jest w nim, więc bardzo cenię tę część mego życia. Idę do pracy i wracam. Chcę aby było tak w dalszym ciągu – iść do pracy, wracać do domu, niech moja praca mówi więcej niż cokolwiek innego.”- dodała aktorka.

Po ślubie aktorka była zajęta kręceniem reklamy dla znanej marki, natomiast  Saif rozpoczął zdjęcia do swego nadchodzącego filmu „Bullet Raja”.

”Saif kręcił zdjęcia do „Bullet Raja”, ja natomiast była zajęta zdjęciami do piosenki w „Dabbang 2” i promocją „Taalash”. Kręciłam reklamy dla ośmiu marek od czasu mego ślubu. My aktorzy podpisujemy kontrakty na dane marki, ale zapominamy, ze przez następne 4 dni musimy kręcić zdjęcia. Kręciłam coś każdego dnia. Praca to moja pasja i Saif to szanuje.” – podsumowała Kareena.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

byPauliAnjaliFy

puck.szamba-betonowe360.pl jedzenie dostawa poznań dieta pudełkowa poznań ortodonta bełchatów saller