PauliAnjaliFy - 2013-01-28 16:10:29

Akshay Kumar: “Nie ma nic złego w narodzinach dziewczynek.”
http://img585.imageshack.us/img585/4664/akshaykumarwiftworkshop.jpg
    Akshay Kumar, który był w Jaipurze, promując swój nadchodzący film ”Speciał 26”, stanął w obronie nowonarodzonych dziewczynek, powiedział także, że rząd powinien stworzyć specjalny fundusz finansowy, dla rodzin witających na świecie noworodka płci żeńskiej.

Czterdziestopięcioletni aktor, który we wrześniu ubiegłego roku został ojcem dziewczynki, po tym jak żona aktora Twinkle Khanna urodziła córeczkę, powiedział, że naród potrzebuje wsparcia, gdy rodzą się dziewczynki, by mogły żyć w pozytywnej atmosferze i dorastać w zdrowym społeczeństwie.

”Musimy uświadomić ludzi, że nie ma nic złego w tym, że rodzi się dziewczynka. Istnieje w naszym kraju kilka miejsc, gdzie nawet dziś narodziny dziewczynek nie są mile widziane i to my musimy zmienić tą sytuację.”- powiedział Akshay.

”My i rząd musimy wspomóc ich finansowo. Powinien zaistnieć fundusz mający na celu pomoc finansową przy narodzeniu dziewczynek, tak, by ich narodziny były propagowane. Pracuję dla tej sprawy i wspieram ją.”- dodał.

Aktor powiedział również, że on i jego rodzina są wdzięczni rządowi za uhonorowanie teścia aktora, supergwiazdy Rajesha Khanny, pośmiertnie odznaczeniem Padma Bhushan.

Khannie, który zmarł w lipcu ubiegłego roku, zostało przyznane w piątek (25.01.2013) trzecie najwyższe cywilne odznaczenie w Indiach.

”Jesteśmy wdzięczni rządowi za to uznanie.” – powiedział dziennikarzom Akshay.

Mówiąc o filmie, Akshay powiedział, że „Special 26” jest zabawnym filmem z lekcją dla ludzi, którzy będąc czujni, mogliby zapobiec pewnym brzydkim, niestosownym incydentom.

”To film fałszywych i prawdziwych funkcjonariuszach CBI. Mówi nam, jak możemy zapobiec niechcianym zdarzeniom, przy odrobinie czujności. Musimy być ostrożni, co do tożsamości funkcjonariuszy, ochroniarzy i generalnie innych.” – powiedział aktor.

W filmie główną rolę kobiecą gra Kajal Agarwal, która przyznała, że to prawdziwe szczęście móc współpracować z Akshayem Kumarem i Manojem Bajpayee.

Akshay pojawił się również na rozpoczęciu sześciokilometrowego „Biegu Marzeń” organizowanego przez Sanskriti Yuva Sansthan w parku Ramniwas. Prawie 40 000 osób wzięło udział w tym biegu i maratonie.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
byPauliAnjaliFy

oficjalne źródło lakiernia proszkowa nowy dwór mazowiecki