Svasti - 2013-02-26 11:52:14

Wygórowane żądania Sushmity Sen


Sushmita Sen wraca po przerwie, ale to co usłyszeliśmy nie jest zbyt przyjemne. Sush odmówiła przejścia po wybiegu na pokazie mody zorganizowanym przez NGO na rzecz uprawnienia kobiet oraz przeciwko znęcaniu się psychicznemu lub fizycznemu nad osobą małoletnią. Powód: chciała większej zapłaty.

Wieść niesie, że wycofała się z pokazu w ostatniej chwili zmuszając organizatorów do szukania kogoś kto zastąpiłby ją, znaleziono Yuktę Mookhey.

Rifat Sadiq przewodniczący Jammu & Kashmir, uzgodnił zapłatę z personelem Sushmity - Tusną i Meghną. Zgodzili się, że Sushmita wystąpi na widowisku za zapłatę Rs 11 lakhs i Rs 43,000. Część kwoty miała przypaść ekipie Sushmity, jednak po tym jak Meghna i Tusna wymieniły kilka wiadomości i rozmów telefonicznych pytając czy pieniądze są gotowe, nagle przestały odbierać rozmowy telefoniczne od Rifata.

Rifat powiedział:

"Jestem w posiadaniu mnóstwa SMSów, które mogą dowieść rozmów. Nigdy nie spotkałem się z takim nieprzyjemnym doświadczeniem. Na szczęście Yukta zgodziła się w ostatniej chwili wystąpić na naszym widowisku."

Kiedy skontaktowano się z Meghną ta powiedziała:

"Tak, Sushmita nie wystąpi na widowisku. Nie jest to niczyja sprawa dlaczego ona tego nie zrobi."


Rzecznik Sushmity, jednakże, zaprzeczył wydarzeniu.

"Nie ma w ogóle kwestii wycofania się jeśli najpierw nie potwierdzono pojawienia się! Pani Sen nigdy wcześniej nie nawiązywała kontaktu z organizatorami i nie ma żadnego zamiaru zrobić tego w przyszłości."http://img14.imageshack.us/img14/6601/sushmitasenramp02.jpg_________
źródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

for just $XXX money lender