Łucjana - 2013-03-09 12:03:36

http://img823.imageshack.us/img823/7477/shahrukhkhanandgaurikha.jpg
SRK nie lubi opowiadać o życiu osobistym.


Shah Rukh Khan ma pełne zaufanie do swojej żony Gauri Khan. Aktor mówi, że Gauri jest jedyną, najwłaściwszą osobą która potrafi scalić ich rodzinę.
Aktor z tej okazji wspominał również o Dniu Kobiet.

Bollywoodzki aktor zawsze ogranicza słowa jeżeli ma mówić o swojej rodzinie. SRK mówi, że głównym powodem jego milczenia są kąśliwe i często nieprawdziwe komentarze ze strony ludzi, które krzywdzą jego i jego rodzinę.

Jednak ze względu na szczególną okazję, jaką jest Międzynarodowy Dzień Kobiet, zapytaliśmy aktora jaki wpływ ma Gauri na niego i jego rodzinę.
Gwiazdor odpowiada:

"Zawsze staram się powstrzymywać od mówienia o swoim życiu osobistym, więc nie będę w stanie odpowiedzieć wam na to pytanie. Powiem tylko, że prowadzę wspaniałe życie."

"Jestem żonaty od 21 lat i mamy piękne dzieci. Tak jak normalna rodzina trzymamy się razem. To jest absolutnie wspaniałe. Jeżeli jednak powiem coś więcej na ten temat, mam wrażenie, że ludzie zaczynają zbyt dużo mówić o moim życiu osobistym. Zaczynają prowadzić niewłaściwe dyskusje, a to mnie boli, bo uderza w moją rodzinę." - mówi 47-latek.

Shah Rukh Khan i Gauri mają dwoje dzieci - syna Aryana i córkę Suhanę.

Tymczasem aktor podjął godną pochwały inicjatywę w stosunku do kobiet. Przyrzekł, że odtąd we wszystkich jego filmach imiona bohaterek będą wyświetlane przed jego nazwiskiem.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

odpowiednia strona -una-esperienze/ru/ ważne źródło jump start