Łucjana - 2013-03-11 11:18:55

http://www.media247.co.uk/showbiz/wp-content/uploads/2012/07/AshDeepika.jpg
Sanjay nazywa Deepikę Aishwary±.


Na planie filmu "Ram Leela" znany reżyser Sanjay Leela Bhansali nazywa Deepikę Padukone Aishwary±. Bhansali pracował razem z Aishwary± nad trzema projektami, a znana wszystkim z urody i wdzięku Królowa Bollywood, zapadła reżyserowi głęboko w pamięć. Chociaż Sanjay pracuje obecnie z Deepik± Padukone, Aishwarya jest wci±ż żywym obrazem w jego głowie.

50-letni reżyser nie może nic poradzić na to, że mówi na Deepikę "Ash". Sanjay i Aishwarya dzielili zawsze wspaniałe relacje, a ich filmy pozostawały niezapomniane dla miliona widzów. Oboje pracowali nad takimi hitami jak "Devdas", "Hum Dil De Chuke Sanam" czy "Guzaarish", a reżyser wprost nie może się nachwalić profesjonalno¶ci i dobroci aktorki.

Informator powiedział nam:

"To normalne, że Bhansali tak wspomina Aishwaryę Rai, ponieważ zawsze stanowili zgrany zespół, co widać po wspólnych filmach. To naturalne, że za ni± tęskni."

Deepika Padukone najwyraĽniej rozumie to, bo nie przeszkadza jej, że Bhansali mówi do niej "Ash". Niemal po każdej sekwencji piękna aktorka słyszy:

"¦wietne ujęcie, Ash!" lub "Ash przejdĽmy do kolejnej sceny.".

To asystent reżysera koryguje jego błędy, a nie Deepika.

"Aktorka rozumie błędy Sanjay'a i nie poprawia go. To jest ¶wietne."

W "Ram Leela" u boku Deepiki będziemy mogli zobaczyć Ranveera Singha.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukryt± wiadomo¶ć]

bollywood.pun.pl