Łucjana - 2013-03-16 14:46:42

http://images.memsaab.com/files/imagecache/940x700/files/2012/92449/deepika-padukone-spicy-hot-photo-shoot.jpg
Deepika ma konkurencję we ... własnej osobie.


Wydawało nam się, że rywalizacja pomiędzy aktorkami, może dotyczyć tylko rywalizacji z inną aktorką, natomiast Deepika Padukone pokazała nam, że nie ma nic bardziej mylnego. Otóż konkurencją dla Deepiki jest ... ona sama. Młoda aktorka jest tak bardzo pochłonięta swoją pracą, że nie znajduje wolnego czasu na nic innego.

Ten rok okazał się dla niej bardzo pracowity, ponieważ aktorka wystąpiła w aż 4 filmach w ciągu sześciu miesięcy. Ponadto aktorkę będziemy mogli podziwiać w różnych odsłonach.
Pierwszym filmem wyświetlanym na ekranach kim będzie "Yeh Jawaani Hai Deewani", którego premiera przypada na 31-go maja, a Deepice partnerował będzie Ranbir Kapoor. Kolejny film to "Chennai Express" z Shah Rukh Khanem, a premierę przewidziano na 8-go sierpnia. Pozostaje jeszcze "Ram Leela" z Ranveer'em Singh w październiku i ostatni to "Kochadaiyaan" w którym aktorka wystąpi u boku południowego aktora Rajnikanth. Premiera również ma odbyć się jeszcze w tym roku. 

Wygląda na to, że Deepika nie ma nawet czasu na to by dowiedzieć się co szykuje dla niej konkurencja. Myślenie o konkurencji zupełnie odpada. Wygląda na to, że rywalką Deepiki będzie Deepika z 2013 roku.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

cięcie laserowe nabicie klimatyzacji cena poznań