Łucjana - 2013-03-20 15:41:52

http://img23.imageshack.us/img23/9020/hrithikroshansuzannekha.jpg
Hrithik-Suzanne i ich romantyczna bajka.


Ilu z nas wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia? Pewnie niewielu. No cóż, miłość od pierwszego wejrzenia nie jest pisana wszystkim, ale Hrithik Roshan i jego żona są żywym dowodem na to, że ona istnieje.

Gdy Hrithik po raz pierwszy zobaczył w swoją przyszłą żonę na światłach ulicznych, oczarowała go jej uroda i wdzięk. Pomimo tego nie zamienił z nią nawet słowa, ale spotykał na różnych imprezach. Pewnego dnia podjął stanowczą decyzję i powiedział swojemu bliskiemu przyjacielowi Uday'owi Chopra, że ta dziewczyna (wskazał na Suzanne) zostanie kiedyś jego żoną.

Kto by pomyślał, że taka chwila w najmniej spodziewanym miejscu przerodzi się w długotrwałe uczucie? Suzanne nie od samego początku odwzajemniała miłość i podziw Hrithika. Miłość spadła na nią jak grom z jasnego nieba po jej powrocie z USA. Hrithik i Suzanne coraz częściej wpadali na siebie na wielu imprezach i stopniowo zaczęli stawać się najlepszymi przyjaciółmi, aż w końcu miłość zatriumfowała. Para pobrała się 20-go grudnia 2000 roku, a obecnie zostali pobłogosławieniu dwójką synów: Hridhaan'em i Hrehaan'em.

Utrzymanie szczęśliwego związku małżeńskiego nie jest jednak łatwe, gdy ma się męża gwiazdora. Wokół gwiazd pojawiają się różne pogłoski i pomówienia które głoszą zazdrośni ludzie oraz ludzie szukający sensacji. Jednak Suzanne nigdy nie uległa plotkom i zawsze stoi za mężem. Jest przykładną żoną i matką.
W jednym z wywiadów przyznała, że nigdy nie pozwoli by pogłoski zniszczyły jej zaufanie do Hrithika.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://dodaj-strone.pl http://www.domyigaraze.pl http://www.gielda-ogloszen.com http://www.magazyndomowy.pl