Łucjana - 2013-03-28 09:58:17

Rani wykorzystywana seksualnie.
http://timesofindia.indiatimes.com/photo/18363851.cms
Rani Mukherjee będzie wykorzystywana seksualnie ... na szczęście tylko w nadchodzącej produkcji pt: "Bombay Talkies". Ostatnio mogliśmy podziwiać aktorkę w "Aiyya", a kolejna produkcja zostanie wyreżyserowana przez ulubionego reżysera Rani - Karana Johar'a. Produkcja jest połączeniem pracy czterech wielkich reżyserów z okazji 100-letniego kina indyjskiego. W filmie Rani Mukherjee zagra dziennikarkę, która jest wykorzystywana seksualnie przez swojego męża - w tę postać wcieli się Randeep Hooda.

Rzecznik prasowy filmu potwierdza:

"Tak, Rani odegra postać wykorzystywanej żony. Świetne wykonała swoją pracę."

Osoba bliska Karan'owi mówi:

"Karan jest bardzo zadowolony z produkcji. Rani nie tylko po raz kolejny udowodniła swój talent aktorski, ale taką szansę otrzymał również Randeep Hooda, który gra męża Rani w filmie. Również Saqib Saleem znany z 'Dad Ki Maruti' odegrał świetnie swoją rolę."

Do tej pory Rani współpracowała z Karan'em nad "Kabh Alvida Na Kehna " i " Kuch Kuch Hota Hai ". Film był nakręcony w Bandra i Dahisar.

"Bombay Talkies" to arcydzieło czterech reżyserów: Karana Johar, Zoyi Akhtar, Dibakara Banerjee i Anuraga Kashyap z okazji 100-lecia indyjskiego kina.

Film ukaże się 3-go maja tego roku.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Rejon Warszawy lis kwi Firmy w Książu Wielkopolski pełen artykuł