PauliAnjaliFy - 2013-03-29 00:06:59

Bipasha Basu: „Modeling to trudne życie”
http://img812.imageshack.us/img812/9230/48206253569950645280677.jpg

Podczas wtorkowego kolejnego już dnia trwającego obecnie Lakame Fashion Week Lato 2013 będącej gościnnie na wybiegu aktorce Bipashy Basu przypomniały się jej własne początki bycia modelką,powiedziała, że nie jest to łatwa kariera.

Trzydziestoczteroletnia aktorka, która debiutowała w filmie „Ajnabee” (2001) kroczyła po wybiegu na specjalne zaproszenie Shantanu-Nikhil, mając na sobie idealnie dopasowaną, długą granatową suknię z długimi rękawami.

”Wcześniej byłam modelką, to naprawdę świetnie, że mogłam się tutaj pojawić ponownie. To cudowne móc wrócić tutaj i stanąć naprzeciwko bractwa mody w cudownym stroju. Tygodnie mody to świetna inicjatywa, gdyż tak wielu nowych projektantów może pokazać swoje prace. Uczestniczyłam w pierwszym tygodniu mody [w Indiach] jako modelka.” – powiedziała aktorka dziennikarzom podczas show.

Wspominając swoje lata modelingu, a ktorka takich filmów jak ”Raaz”, ”No Entry” czy ”Dhoom 2” powiedziała: ”Zawsze obawiałam się tego, że obcasy moich szpilek się złamią bądź, że upadnę idąc po wybiegu. W jednym z pokazów spadł mi but. Jednak szłam wtedy w dół wybiegu i próbowałam wsunąć go z powrotem. Takie rzeczy się zdarzają będąc modelką... Modeling to trudne życie.”

Bipasha polubiła najnowszą kolekcję Shantanu-Nikhil i powiedziała: ”Kolekcja jest przefantastyczna. Mumbajscy chłopcy będą wyglądać jeszcze bardziej elegancko niż teraz.”

Kolekcja zatytułowana „Turysta” została zainspirowana podróżującymi chcącymi odkrywać nowe miejsca. Prezentuje się ona naprawdę elegancko : lekkie półformalne żakiety, dopasowane spodnie dla mężczyzn, podczas gdy formalne spódnice i bluzki dla kobiet, eleganckie sukienki i płaszcze specjalnie z myślą o paniach.

Do koncepcji pokazu należało również, przetransformowanie go w swego rodzaju lotnisko, gdzie regularnie ogłaszano specjalne „komunikaty pasażerskie”.
”Kolekcja przeznaczona dla miejskich podróżujących, ciężko pracujących i oddającym się temu.” – powiedział duet projektantów Shantanu-Nikhil.


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
byPauliAnjaliFy

JĂ­mky Bezdru ice septiky vĂ˝roba a ogloszenia randki skup aut gdańsk projekty zaproszenie-weselne.eu pokoje w Sztutowie reklama na auto Piła