Svasti - 2013-04-01 22:44:39

Kajol: jestem szczęśliwa, że moje życie osobiste ma pierwszeństwo nad moją karierąKajol, która zagrała główne role w największych hitach Bollywoodu z lat 90tych i wczesnych filmach z lat 2000, może obecnie nie być widziana w wielu produkcjach, ale cieszy się, że jej życie osobiste obrało pierwszeństwo nad sprawami zawodowymi. Aktorka, która ma dwoje dzieci mówi, że jest surową matką, a jej mąż, bollywoodzki gwiazdor Ajay Devgn, nie lubi, gdy upomina swoje dzieci.

"Jestem tym surowszym rodzicem. Ajay nie lubi, gdy upominam w jego obecności nasze dzieci. Muszę być surowa ponieważ jestem więcej rodzicem obecnym "w domu". Gdy Ajay jest w pobliżu następuje czas zabawy. Nasze dzieci są przyzwyczajone do mojej osoby pod jego nieobecność "
Kajol powiedziała PTI.


Główne filmy aktorki po małżeństwie to Fanaa, U Me Aur Hum (2008), My Name is Khan (2010), We Are Family (2010).

Wystąpiła gościnnie w filmach jak Kal Ho Na Ho, Kabhi Alvida Naa Kehna, Om Shanti Om, Rab Ne Bana Di Jodi i Student of the Year.

"Jak tylko wzięłam ślub i miałam dzieci, musiałam zrobić sobie czas wolny dla moich dzieci, stąd zrobiłam sobie przerwę. Moje życie osobiste opanowało moje życie zawodowe i bardzo mnie to ucieszyło."
powiedziała.

Kajol została mianowana ambasadorem marki Kimberly-Clark Lever i zobaczymy ją w nowej reklamie telewizyjnej produktów dla dzieci.


http://img23.imageshack.us/img23/9315/kajoldevgangorgeoussmil.jpg


____________________
źródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

wózek inwalidzki wrocław GlĂźckwĂźnsche zum Geburtstag aferki.net.pl adsino.net.pl tablica prowadząca sklep