Łucjana - 2013-04-03 11:34:29

http://media.santabanta.com/newsite/cinemascope/bitimages/salman-katrina2.jpg
Salman desperacko potrzebuje Katriny Kaif.


Salman Khan przeżywa obecnie trudny okres w swoim życiu. Toczą się dwie sprawy sądowe: zabójstwa z 1998 roku i oraz pobicia z 2002. Oprócz tego aktor ma problemy ze zdrowiem i od niedawna znowu jest w Indiach, ponieważ wcześniej leczył się w USA. W takich momentach Khan chciałby mieć obok siebie kogoś bliskiego, kto pomoże mu w trudnych chwilach. Nikt nie jest właściwszą osobą niż wieloletnia była partnerka Salmana - Katrina Kaif. Kat była ostoją aktora i dzięki niej zawsze czuł się zrelaksowany.

Aktorka jednak jest zajęta tak jak nigdy dotychczas, ponieważ zobowiązała się wystąpić w kilku projektach, a dodatkowo dochodzą jeszcze reklamy i inne uroczystości.

Katrina w jednym z wywiadów powiedziała kiedyś, że żywi ogromny szacunek do Salmana i jego rodziny, jednak dziś kiedy jej ex jej potrzebuje, to zobowiązania zawodowe i sukcesy bardziej aprobują aktorkę.
Wcześniej aktorka spędzała każdą chwilę z rodziną Salmana Khan'a, ale obecnie jej praca jest ważniejsza od dawnych wartości. Katrina nie ma czasu dla Salmana, który teraz tak bardzo pragnie jej uwagi i czasu.

Katrina przygotowuje się do premiery "Banag Bang" i "Dhoom 3". Odkąd Kat odnosi sukcesy w branży, jest uważana za jedną z najbardziej pożądanych aktorek w Bollywood. Nic więc dziwnego, że przez to wszystko zapomniała o Salmanie, dzięki któremu jej kariera rozkwitła.

W 2006 roku, kiedy Salman przebywał w więzieniu w Jodhpur, kilka razy Katrina wraz z jego rodziną go odwiedzała. Dzisiaj ten obraz jest zupełnie inny.

Mamy nadzieję, że Katrina znajdzie trochę wolnego czasu dla Salmana.ŹRÓDŁO

JĂ­mky s vysokou BetonovĂĄ jĂ­mka se vyzna uje p edev