Łucjana - 2013-04-08 15:24:10

http://idiva.com/media/content/2010/Jul/ashabhi2.jpg
Abhishek zadedykował nagrodę swojej żonie Aishwaryi.


Abhishek Bachchan zdobył nagrodę TOIFA dla "najlepszego komediowego aktora" za film "Bol Bachchan!" i zadedykował ją swojej żonie Aishwaryi Rai Bachchan. Aktor podziękował również podczas przemówienia całej ekipie za to, że dali mu taką wiarę w siebie.

"'Bol Bachchan' jest dla mnie bardzo, bardzo wyjątkowym filmem, a teraz dzięki niemu stoję tutaj przed Wami i pokornie dziękuję za nagrodę."

Młody Bachchan podziękował również reżyserowi filmu Rohit'owi Shetty i Ajay'owi Devgan za ich wiarę i pomoc. 37-latek zadedykował ukochanej żonie nagrodę słowami:

"Przede wszystkim pragnę podziękować mojej rodzinie za to, że mogę być tutaj z Wami. Bez ich pomocy nie byłoby mnie tu dzisiaj. Dziękuję mojej żonie Aishwaryi za jej miłość i wsparcie które okazuje mi każdego dnia. Bez niej nie osiągnąłbym tego co mam, bo to ona sprawiła, że jestem taką osobą jaką jestem." - powiedział aktor.

Abhishek nie zapomniał również o swoich fanach i przyrzekł im poprawę:

"Prawie pięć lat temu moja rodzina miała wystąpić publicznie w Vancouver na Unforgettable Tour (2008 rok). Niestety show musiało zostać anulowane, a ja przyrzekłem, że to naprawię. Obiecałem, że zrobię to dla Was i mam nadzieję, że był to rodzaj spłaty. Obiecuję Wam, że następnym razem przywiozę nie tylko Aishwaryę, ale i tatę (Amitabha Bachchan)."

Abhishek dodał jeszcze ze śmiechem do choreografa indyjskiego tańca współczesnego Shiamak'a Davar:

"Shiamak, znowu na Ciebie spadnie obowiązek ułożenia choreografii do tego występu."

Później 37-latek zawołał do siebie Krushna, współpracownika z "Bol Bachchan!" i wręczył mu nagrodę ze słowami:

"Proszę, zasługujesz na to."[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

https://trebisov.ebetonovezumpy.sk chemia nowej ery sprawdzian stal zbrojeniowa pyrzyce rozwód poznań kurtyny łódź