Svasti - 2013-04-10 11:22:14

Rani Mukerji podpisała film pt. "Mardaani"


Pradeep Sarkar nie podpisał kontraktu ze swoją ulubienicą Vidyą Balan, ale zatrudnił ulubioną aktorkę YRF.

Aditya Chopra podpisał kontrakt z Rani Mukerji do swego zbliżającego się filmu, Mardaani. Rani w filmie zagra policjantkę. Według źródeł jest to jak dotąd najśmielsze zagadnienie, którego podjął się Yash Raj Films.

Podczas gdy rzecznik YRF potwierdził wiadomości, Sarkar powiedział:

"Film będzie filmem bez upiększeń i odważnym. Będzie to coś, czego ani Rani, ani ja nigdy wcześniej nie próbowaliśmy. Zawsze jest dobrze spróbować czegoś nowego, czyż nie tak?


Poprzednio, Sarkar reżyserował film pt. Laaga Chunri Mein Daag, w którym występowała para Rani Mukerji-Abhishek Bachchan oraz film Lafenge Parindey z parą Deepika-Neil Nitin Mukesh.

Sarkar mówi dalej:

"Po filmie Lafenge..., pracowałem nad Mardaani. Nie robiłem o ten film dużo hałasu, a ludzie zastanawiali się gdzie usunąłem się w cień. Wyreżyserowałem w międzyczasie wiele reklam, ale teraz nie mogę się doczekać, aby wrócić na plan filmowy. "


Kiedy został zapytany dlaczego została wybrana Rani, a nie jego ulubiona Vidya Balan, którą wprowadził w filmie pt. Parineeta, Sarkaar odpowiedział:

"Tak, Vidya jest moją ulubienicą, ale mam też innych ulubieńców, a Rani jest z pewnością jedną z nich. Mam bardzo dobre relacje z Rani. Odkąd obsadzenie Rani w filmie jest brane pod uwagę, rzeczy są na swoim miejscu. Powiedziałem Adi'emu, że powinniśmy zatrudnić Rani w Mardaani. "


"Oczekuję z niecierpliwością tego, że będę reżyserować ten wielki projekt dla YRF. Będziemy kręcić główne części filmu w Bombaju."


http://img41.imageshack.us/img41/9324/rani10p.jpg
__________________
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

R o St elice mĂĄje RĂĄje ko RĂĄjec Jest ebĂ­ Karel Je strona tutaj