Shona - 2013-04-27 10:09:43

Rodzina dla Vidyi jest na pierwszym miejscuAktorka Vidya Balan jest bardzo zapracowaną kobietą. Obecnie jest ona zajęta pracą nad kolejnym filmem, Ghanchakkar, w którym wystąpi naprzeciwko Emraana Hashmi i zdjęciami do Shaadi Ke Side Effects z Farhanem Akhtar. Dodajmy do tego również, ze Vidya po tym jak wyszła za mąż za Siddhartha Roy Kapur w grudniu 2012 roku, ma dodatkowe obowiązki rodzinne.

W rzeczywistości aktorka na pierwszym miejscu przed pracą stawia właśnie swoją rodzinę, a konkretnie swojego szwagra Adityę Roy Kapur. "Vidya zmieniła godzinę zdjęć do SKSE aby móc obejrzeć Aashiqui 2, w którym główne role grają Aditya i Shraddha Kapoor. Zdjęcia do filmu zostały przeniesione na godziny ranne, tak aby Vidya mogła zakończyć pracę wcześniej", mówi bliskie źródło.

Po obejrzeniu filmu, Vidya chwaliła występ Adityi. "Była pod wielkim wrażeniem gry Adityi do tego stopnia, że poprosiła go o autograf. Wyraziła uznanie dla młodego aktora jak i również dla Mahesha Bhatt", dodaje źródło.

Aditya, który ostatnio grał w  takich filmach jak Action Replayy i Guzaarish w 2010 roku, jest zachwycony pochwałami Vidyi. "Pochwały Vidyi wiele dla mnie znaczą. Nie tylko dlatego, że jest moją rodziną, ale także dlatego, że jest doskonałą aktorką. Jestem szczęśliwy, że zakończyła swoją pracę wcześniej, aby móc obejrzeć mój film", mówi Aditya.


http://www.bollywood.com/files/images/images/vidyasiddharth.nodedisplay.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

https://chelmno.szamba-betonowe.com for just $XXX ważne źródło wynajmekoparke.pl money lender